WYGRANA RYWALA SĘKA, MĘCZARNIE CEDRICA AGNEW

Cornelius White (22-4, 17 KO) zrobił swoje, pokonał Williama Johnsona (10-42-2, 3 KO) i tym samym zapewnił sobie spotkanie z Dariuszem Sękiem (23-2-1, 8 KO) podczas gali Polsat Boxing Night w ostatni weekend września.

White rozprawił się ze swoim rywalem już w drugiej rundzie, przerywając fatalną serię trzech porażek, którą rozpoczął sam Siergiej Kowaliow.

Podczas tej samej gali w Houston wygraną zanotował również Cedric Agnew (28-2, 14 KO), niedawny pretendent do pasa wagi półciężkiej. Ale niejaki Kevin Engel (20-13, 16 KO) napędził mu sporo strachu. Agnew ciosem na splot słoneczny posłał rywala na deski w czwartej rundzie. Po liczeniu ruszył na niego, by dokończyć dzieła zniszczenia i nadział się na potworną kontrę. Padł ciężko na matę. Wstał z wielkim trudem, lecz z opresji wyratował go gong. Minuta przerwy starczyła na dojście do siebie i po sześciu starciach zwyciężył jednogłośną decyzją sędziów.