MOSLEY: IRRACJONALNE ZACHOWANIE MAYORGI. CHCEMY PRZEPROSIN OD WBC

Shane Mosley (47-9-1, 39 KO) domaga się przeprosin od federacji World Boxing Council w związku z jej krytyką wtorkowego incydentu na konferencji prasowej przed starciem Amerykanina z Ricardo Mayorgą (31-8-1, 25 KO).

Podczas spotkania z mediami pięściarz z Nikaragui klepnął w pośladki partnerkę Mosleya, co doprowadziło do burdy. Później Mayorga stwierdził, że wszystko było ustawione, a w oficjalnym oświadczeniu WBC nazwała całe zajście "żenującym" i "nieakceptowalnym".

Teraz Team Mosley ma pretensje do federacji, że przed upublicznieniem swojego komentarza nie zadała sobie trudu i nie skontaktowała się z amerykańskim obozem w celu wyjaśnienia sytuacji.

- To, że WBC skomentowała to okropne zachowanie w stosunku do kobiety, nie zapoznając się z faktami i nawet nie dzwoniąc do Team Mosley, aby usłyszeć nasze stanowisko, jest rozczarowujące i szczerze mówiąc przerażające - czytamy.

Dalej Amerykanie piszą, że Mayorga postanowił się odciąć od całej sprawy, bo został do tego zmuszony przez prezydenta Nikaragui Daniela Ortegę. Podczas wtorkowej konferencji "El Matador" paradował w koszulce ze zdjęciem Ortegi. - Prezydent powiedział ponoć, że Mayorga straci jego poparcie, jeżeli ten nie poprawi swojego zachowania. Nie musimy nikomu przypominać, że za Mayorgą ciągnie się historia irracjonalnych zachowań - oświadczają.

Team Mosley ma nadzieję, że WBC przeprosi partnerkę boksera.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Arti
Data: 28-08-2015 11:13:25 
Shane ty idioto... :/
 Autor komentarza: BYKZBRONXU2011
Data: 28-08-2015 14:33:33 
Hahah Shane został pośmiewiskiem..
 Autor komentarza: pinczorio
Data: 28-08-2015 15:24:09 
bitch please...
 Autor komentarza: abojawiem
Data: 28-08-2015 16:45:23 
Nie rozumiem komentarzy powyżej. One chyba wynikają z wiary w to, co powiedział Mayorga, ale mnie ten półgłówek nie przekonał. Nawet jeśli Mayorga mówi prawdę, to WBC się kompromituje wydając takie oświadczenia bez wysłuchania wyjaśnień drugiej strony. Chyba, że przeoczyłem coś w tej całej historii? Nie śledzę jej zbyt uważnie.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 28-08-2015 19:27:53 
A co to WBC wyklepało jego laskę po dupie, żeby teraz przepraszać?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.