Archiwum wiadomości z dnia: 2015-08-20

 ADAMEK-SALETA: 'GÓRAL' TRENOWAŁ Z TOMASZEM DRWALEM

Tomasz Adamek (49-4, 29 KO) ciężko trenuje przed występem na gali, która odbędzie się 26 września w łódzkiej Atlas Arenie. "Góral" zmierzy się wtedy z byłym mistrzem Europy wagi ciężkiej Przemysławem Saletą (44-7, 22 KO), a teraz rozpoczął ostatni tydzień bez sparingów. Dzisiaj trenował na stadionie lekkoatletycznym w Szklarskiej Porębie, towarzyszył mu były zawodnik UFC Tomasz Drwal.CIEŚLAK vs SĘK: URYWKI SPARINGU

Zarówno Michał Cieślak (8-0, 4 KO) jak i Dariusz Sęk (23-2-1, 8 KO) zaboksują 26 września podczas gali Polsat Boxing Night. Najpierw jednak Michała czeka potyczka w najbliższą sobotę z Jarno Rosbergiem (18-1-1, 8 KO). Z tej okazji prezentujemy Wam urywki sparingu Cieślak vs Sęk.

DON KING SKOŃCZYŁ 84 LATA

Legendarny bokserski promotor, charyzmatyczny i kontrowersyjny Don King kończy dzisiaj 84 lata. Amerykanin od wielu lat działa w boksie zawodowym, choć lata świetności ma już raczej za sobą. Ze świata boksu napływają jednak miłe wiadomości z życzeniami dla jubilata.
GREEN: TO MUNDINE POTRZEBUJE BARDZIEJ WALKI ZE MNĄ

Danny Green (34-5, 28 KO) powrócił po prawie trzech latach przerwy do boksu i pokonał wczoraj na gali w Melbourne Argentyńczyka Roberto Bolontiego (36-4, 25 KO). Od razu pojawiły się nazwiska potencjalnych przeciwników Australijczyka, w przeszłości mistrza świata, i nie mogło zabraknąć jednego - Anthony'ego Mundine (47-6, 27 KO).