GŁOWACKI-HUCK: NIECH ON LEPIEJ PRZYGOTUJE SIĘ NA WOJNĘ DO KOŃCA

Za nami ostatnia konferencja prasowa promująca piątkową galę w Newark, gdzie wystąpi czwórka Polaków, w tym jeden zaboksuje o tytuł mistrza świata.

- Jestem szczęśliwy mogąc być właśnie w tym miejscu przy okazji mojego amerykańskiego debiutu. Zawsze marzyłem o takiej szansie i jestem już bardzo blisko mistrzostwa świata. Bez wątpienia Huck jest świetnym zawodnikiem, prawdziwym wojownikiem, ale jeśli spodziewa się łatwej przeprawy, to jest w sporym błędzie. Od pierwszego gongu rozpocznie się prawdziwa wojna i potrwa aż do końca - przekonywał Krzysztof Głowacki (24-0, 15 KO), oficjalny pretendent do tytułu mistrza świata federacji WBO kategorii junior ciężkiej.

- Już od dawna chciałem zaboksować w Ameryce, czyli mekce boksu. Towarzyszy mi podobne uczucie do tego, gdy po raz pierwszy walczyłem o tytuł mistrzowski. Już się nakręcam i nie mogę się doczekać, gdy komuś przyłożę swoimi pięściami. W piątek ludzie będą wiwatować na moją cześć - ripostował Marco Huck (38-2-1, 26 KO), obrońca pasa.

- Amerykańscy kibice chcą oglądać w ringu wojny, a pojedynek Hucka z Głowackim moim zdaniem będzie taką wojną. Polak to utalentowany zawodnik, który wierzy, że wróci do kraju z pasem. Marco to już jest gwiazda na skalę światową, a ludzie pokochają jego styl boksowania - dodał Lou DiBella, promotor imprezy.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: trucker
Data: 12-08-2015 22:50:36 
Wzrok Głowackiego na tym zdjeciu przypomina wzrok Łapina....

łapin na treningu uczył jak patrzeć w kamere...xD..Wyczerpujący trening...xD

Jezeli główka jest mentalnie przygotowany tak jak Wawrzyk,Kołodziej czy Diablo do Drozda to będziemy mieć kolejnego mistrza który dołączy do grona Głażewskich...

Mam nadzieje że tak nie jest i Główka wyjdzie po swoje i da dobrą walke...

Do bojUUuuu...
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 13-08-2015 00:05:05 
tez zaczynacie odczuwac to napiecie jakbyscie sami mieli wyjsc do ringu?:)
 Autor komentarza: trucker
Data: 13-08-2015 01:03:22 
Maniek1986...

Też:)

Jak za czasów Adamka gdy bił się z czołówką:)

Ja pamiętam jak walczył Adamek z Arreolą to jak wszedł do ringu to serce mi tak biło jakby miało mi wypaść z klatki..Hehe Wrażenie miałem jakby to mój ojciec albo syn wchodził do ringu...:)

Aaa czyli wnioskuje że jestem normalny bo nie tylko ja tak mam...
 Autor komentarza: CELko
Data: 13-08-2015 09:34:30 
Za Andrzeja to były emocje największe, to był człowiek zagadka.
 Autor komentarza: Emsiem
Data: 13-08-2015 10:27:58 
Niektóre walki bokserskie są po prostu wyjątkowe i czuje się mniej więcej tak jak opisał @trucker. Doskonale pamiętam emocje przed walkami: Adamek-Cunn 1, Adamek-Gołota, Adamek-Arreola (to była miazga, chyba największe moje emocje przed walką), Włodarczyk-Green (pamiętam jak uciekłem ze szkoły, bo gala była w środę), Wilczewski-Abraham, Włodarczyk-Czakijew, Adamek-Kliczko i być może jeszcze coś o czym zapomniałem. Ja jestem bardzo ciekawy przebiegu walki Huck Głowacki, bo zdarzyć się może wszystko.
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 13-08-2015 14:17:47 
Autor komentarza: trucker
Data: 13-08-2015 01:03:22
Maniek1986...

Też:)
Aaa czyli wnioskuje że jestem normalny bo nie tylko ja tak mam...

hehehe no
ja i podczas walki Adamek-Szpilka dostawalem arytmii heheh
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.