ARUM O KHANIE: DZIECIAK DUŻO GADA, MOŻE DOSTAĆ PACQUIAO

Amir Khan (31-3, 19 KO) musiał obejść się smakiem, kiedy Floyd Mayweather Jr ponownie pominął go przy wyborze rywala, ale Anglik może się spotkać z inną wielką gwiazdą boksu. O potencjalnym pojedynku z Mannym Pacquiao (57-6-2, 38 KO) coraz więcej mówi promotor Filipińczyka Bob Arum.

- Ten dzieciak ciągle gada o Mannym. Możemy to zorganizować. Amir chciał Mayweathera i teraz może dostać swoją wielką walkę. Ze mną łatwo się robi interesy - powiedział szef Top Rank.

Khan w ostatnich tygodniach cierpliwie czekał na decyzję Mayweathera, licząc na to, że 12 września stanie w ringu naprzeciw najlepszego pięściarza świata. Ten jednak wybrał znacznie mniej atrakcyjny pojedynek z Andre Berto.

- To farsa. Mayweather powinien wziąć walkę z Khanem, to byłoby interesujące. Jedno jest pewne - Pacquiao nie unika Amira. Zgodzi się na taki pojedynek, nie wiem tylko, czy to samo zrobi Khan - stwierdził.

Dodał, że Filipińczyk, który odpoczywa obecnie po kontuzji i na ring ma wrócić na początku przyszłego roku, będzie prawdopodobnie boksować na Bliskim Wschodzie. - Nie będzie to Dubaj, ale z pewnością Bliski Wschód. Gdyby jednak ten pomysł nie wypalił, pozostaje walka w Las Vegas - oznajmił.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 11-08-2015 12:10:02 
to co jak poniektorzy mówią, że stanowił realne zagrozenie dla fmj to mannego zleje jak dziecko:)
A powaznie manny juz po swoim prome z forma z fmj ustrzela khana
 Autor komentarza: tolek78
Data: 11-08-2015 12:30:34 
" Ze mną łatwo się robi interesy - powiedział szef Top Rank." hahahaha to tak jakby ktoś powiedział że politycy nie kłamią.Amir ma realne szanse pokonać Manego,Pac z walki na walkę wygląda co raz gorzej,jego ciosy nie mają już takiej wymowy.Mój typ to Khan na punkty
 Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
Data: 11-08-2015 12:38:36 
Autor komentarza: tolek78Data: 11-08-2015 12:30:34
" Ze mną łatwo się robi interesy - powiedział szef Top Rank." hahahaha to tak jakby ktoś powiedział że politycy nie kłamią.

*
*
*

Po osiągnięciu przez Aruma zamierzonego celu, do którego dążył od lat, tj. wypromowanie na maksa Pacquiao i zarobienie na nim ogromnych pieniędzy w walce z Floydem to teraz teoretycznie powinno być dużo łatwiej zobaczyć Pacmana w trudnych sportowo walkach gdzie faworytem nie będzie i nie wszystko, począwszy od limitu przez styl jego przeciwnika, a skończywszy na sędziach będzie "pod niego". Arum już swoje zarobił, teraz czas na kolejne inwestycje (czyt. sprzedaż Pacmana i wypromowanie na nim swoich) dlatego też walka z Khanem jest jednak wątpliwa biorąc pod uwagę, że siedzi on u Haymona i walczy na Showtime.
 Autor komentarza: rocky86
Data: 11-08-2015 12:44:30 
Nie wierzę w tą walkę, bo Pac jeszcze ma zbyt wielkie nazwisko, by ryzykować je w walce z kimś z zewnątrz. Będzie walka z Crawfordem lub rewanż Floydem, w zależności od tego co Arum uzna za bardziej opłacalne.
 Autor komentarza: samqualis
Data: 11-08-2015 16:30:07 
Pacman go zabije
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 11-08-2015 17:24:29 
tyle ze khan jest na tyle nikim, ze nie bedzie jakichs wyrywkowych kontroli a pac znowu obrosnie w sile mase i miesnie
 Autor komentarza: trucker
Data: 11-08-2015 19:05:29 
Dla mnie Pac wygrywa taką walke i śmiem twierdzić że ustrzeli Kahna....
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.