GROVES: TYTUŁ WRÓCI ZE MNĄ NA WYSPY

George Groves (21-2, 16 KO) zapewnił, że pas mistrza WBC w wadze super średniej wróci z nim do Wielkiej Brytanii. Anglik przystąpi do walki o ten tytuł 12 września na gali w Las Vegas, gdzie zmierzy się z Badou Jackiem (19-1-1, 12 KO).

- Jestem bardzo zadowolony, że będę boksować o to trofeum. Już dwa razy walczyłem o mistrzostwo świata i myślę, że za trzecim razem w końcu się uda. Zobaczyłem już Jacka na własne oczy. Jestem dobrze przygotowany i gotowy do akcji. Analizujemy walki Badou i jak na razie nie znaleźliśmy w jego boksie niczego, co mogłoby sprawić mi problemy. Celujemy w efektowne zwycięstwo i zamierzamy wrócić na Wyspy z pasem. Gwarantuję doskonałe show - stwierdził Groves podczas czwartkowej konferencji prasowej.

Walka Jack-Groves poprzedzi główną atrakcję wieczoru w MGM Grand, w której Floyd Mayweather Jr (48-0, 26 KO) skrzyżuje rękawice z Andre Berto (30-3, 23 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MILANorg
Data: 07-08-2015 14:07:20 
Groves po Froachu walczy fatalnie , boi sie wymian , widac ze czuje uderzenia rywala ,
Carl w drugiej walce mocno zgasił mu światło i chuj wie jaki to ma wpływ na głowe młodego angola
jeslibyłby to groves sprzed froacha nie mialbym watpliwosci ze tytuł wroci na wyspy a tak nie mam pojęcia jak ta walka moze sie potoczyc
typu nie podam bo ze wzgledu na podane wyzej kwestie walka jest ZBYT LOSOWA
 Autor komentarza: szansepromotions
Data: 07-08-2015 15:17:31 
Nie ma Bootha-Nie ma Groovesa
 Autor komentarza: MadButcher
Data: 07-08-2015 17:13:15 
Ściany będą pomagać Jackowi. Groves po przejściach z Frochem. Mimo wszystko stawiam na St George'a. Badou Jack to nikt wielki, a Anglik to jednak już renoma w światowym SMW.
 Autor komentarza: beniaminGT
Data: 07-08-2015 17:28:54 
Ostatnio odświeżyłem sobie pamięć i puściłem walkę Groves-DeGale. Groves z tamtej walki to zupełnie inny pięściarz. Werdykt w niej wcale nie był niesprawiedliwy. Remis byłby może optymalny, ale u mnie Groves wygrał jednym punktem, więc jak najbardziej walka mogła iść na jego korzyść.

Teraz stoi jak pionek i wymienia cepy. Cios został, ale jak nie zrani mocno Jacka w pierwszych sześciu rundach, to nie mam pojęcia jak miałby wydrzeć ten tytuł. Froch stwierdził, że Groves jest sześcio-rundowym zawodnikiem. Było to widać nie tylko w walce z Frochem. Z DeGalem tak samo. Nie ma kondycji i siły, by biegać lub zadawać ciosy przez 12 rund. Większość rywali po sześciu ma dość, a nawet wcześniej, ale jeśli nie - to zaczynają się kłopoty. I tu też się ich spodziewam.

Badou Jack pobił wyraźnie Dirrella. Tylko na kartach to było równe. W rzeczywistości Dirrell wygrał góra 4 rundy. Badou dominował w każdym aspekcie i zaboksował tak pięknie, że wątpię, by Groves mógł go wypunktować. W pierwszej części walki może być równo, może nawet Groves zranić lub znokautować rywala, ale z biegiem czasu, to on będzie coraz słabszy i będzie przyjmował coraz więcej.

Widze to tak, że Groves może wygrać przez nokaut w pierwszych 6 rundach, a Badou Jack na punkty lub późny nokaut.
 Autor komentarza: przemyto
Data: 07-08-2015 22:47:56 
Groves po wojnie z Frochem, po tej niesamowitej wymianie, niemal jakw pierwszej walce Mikey Ward- Arturo Gatto, nie jest tym samym zawodnikiem widzielismy to w kolejnych walkach. Pokonanie Badou Jacka to bedzie wielki sukces, ale droga do niego wyboista. Jesli Groves chce udowodnić całemu światu z Frochem na czele, że jednak ma papiery na mistrza to musi stoczyc wg mnie najlepsza walke w karierze. Nie dlatego, że Badou Jack jest lepszy niż Froch, ale dlatego, że musi najpierw pokonać swoje błędy taktyczne i kondycyjne niedociagniecia, a potem rozbic aktualnego mistrza.
 Autor komentarza: MadButcher
Data: 07-08-2015 23:06:39 
wyjdzie Badou Jack, dostanie w pałę od Anglika, to podniosą się głosy, że
po porażce z rąk Edwardsa Jack nie jest już tym samym zawodnikiem :-)

https://www.youtube.com/watch?v=HYFeOtrnUg4
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.