BANKS: WHYTE MOŻE OSIĄGNĄĆ TYLE CO JOSHUA

Informowaliśmy już Was o tym, że dziś w narożniku Dilliana Whyte'a (14-0, 11 KO) stanie Johnathon Banks, na co dzień trener Władimira Kliczki (64-3, 53 KO). Za kilka godzin w Hull naprzeciw tej pary stanie Irineu Beato Costa Junior (17-4, 15 KO). Współpraca Banksa z Whyte'em była utrzymywana w tajemnicy do ostatnich godzin.

Wszystko w związku z rewanżem Dilliana z Anthonym Joshuą (13-0, 13 KO) pod koniec roku za starcie z początku ich karier. Mistrz olimpijski przebywał na obozie Kliczki, sparował z nim kilka razy, a Banks, który obserwował to wszystko z bliska, ma wykorzystać swoją wiedzę i pomóc Dillianowi w pokonaniu Joshuy za kilkanaście tygodni.

- Nawet Eddie Hearn dopytywał się, z kim Dillian chce trenować, lecz ten nikomu dotąd nic nie mówił i utrzymywał to w tajemnicy. Wszystko w związku z tym, że ma odbyć się jego walka z Joshuą. A jak wygląda nasza współpraca, przekonacie się już w ten wieczór - tłumaczy Banks.

- Joshua jest niezwykle utalentowany i potrafi bardzo mocno uderzyć. Gdy był u nas na obozie współpracowałem z nim, robiłem mu tarczę i wiem doskonale jak mocno bije. Ale Dillian może zajść tak daleko jak on. Ciężko pracuje i jest otwarty na naukę. Obecnie staram się pokazać mu inny, mądrzejszy i sprytniejszy sposób boksowania. Jeśli przyswoi to sobie, wówczas pobije wielu rywali. Póki co pracujemy niespełna cztery tygodnie - dodał nowy szkoleniowiec Anglika.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: tolek78
Data: 01-08-2015 18:38:25 
Whyte przegra i dosyć szybko z Joshuą.Antek od ich walki bardzo się rozwinął a Dilian jak dla mnie stoi w miejscu.Będzie z dużej chmury mały deszcz zobaczycie
 Autor komentarza: LoboHC
Data: 01-08-2015 18:58:37 
Joshua jeszcze nic nie przyjął a Whyte wyjdzie żeby wygrać także może być ciekawie.
Pożyjemy zobaczymy.
 Autor komentarza: johny2colty
Data: 01-08-2015 19:52:22 
Oglądam gale na żywo. ..pozdro dla orga z Hull
 Autor komentarza: BYKZBRONXU2011
Data: 01-08-2015 22:08:31 
Straszny bum z tego rywala Łajdaka i w 1 rundzie Ko.. Rywal wolny klocek wyszedł po wypłate,, Łajdak troche moim zdaniem za gruby jest. Joshua lepiej mi sie podoba o wiele.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.