PROWODNIKOW-BRONER? PROMOTOR DEMENTUJE

Od kilku dni w sieci krążą plotki na temat walki Rusłana Prowodnikowa (24-4, 17 KO) z Adrienem Bronerem (30-2, 22 KO). Ciekawe zestawienie stylów i fakt, że obaj ostatnio przegrali i teraz wyjątkowo potrzebują zwycięstwa, byłyby gwarancją dużych emocji, ale promotor Rosjanina zapewnił, że taka walka nie znajduje się w jego planach.

- Nie ma krzty prawdy w tych plotkach, nie mam pojęcia, skąd się one wzięły. Widziałem już nawet plakat tego pojedynku, a nie było żadnych rozmów, czy to z ludźmi Ala Haymona, czy z Showtime - stwierdził Artie Pelullo.

Promotor dodał, że niedługo ogłosi coś na temat przyszłości Prowodnikowa. Niewykluczone, że chodzi o transfer z telewizji HBO do Showtime. Na antenie tej pierwszej Rosjanin stoczył cztery z ostatnich pięciu walk i choć dostarczył widzom wielu emocji, stacja nie jest ponoć zainteresowana dalszą współpracą z "Syberyjskim Rockym". W tej sytuacji 31-latek prawdopodobnie przejdzie do konkurencji, gdzie pierwszą walkę stoczy być może w listopadzie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Matys90
Data: 01-08-2015 10:51:51 
Nie rozumiem jak HBO może nie być zainteresowana dalszą współpracą z Provo, co może on też nie rozumie czym jest BOKS ZAWODOWY? :D Czekam na walę Rusłana z Riosem.
 Autor komentarza: Pyskatyy
Data: 01-08-2015 10:59:40 
Taa.. Już widzę jak Broner po porażce wychodzi do tego rosyjskiego niszczyciela :)
 Autor komentarza: samqualis
Data: 01-08-2015 20:35:40 
przeciez to bylby koniec tej malpy bronera
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.