Archiwum wiadomości z dnia: 2015-07-24

 


MARCO HUCK: NIE SKUPIAM SIĘ SPECJALNIE NA GŁOWACKIM

Dla Krzysztofa Głowackiego (24-0, 15 KO) to będzie wyjątkowy występ, wszak 14 sierpnia po raz pierwszy w życiu stanie do walki o mistrzostwo świata. Ale dla Marco Hucka (38-2-1, 26 KO) również. Po pierwsze dlatego, że zadebiutuje na amerykańskim rynku, z nowym trenerem Donem Housem. Po drugie, ponieważ w razie zwycięstwa nad Polakiem wyrówna rekord wszech czasów w kategorii junior ciężkiej jeśli chodzi o ilość skutecznych obron tytułu.


ABRAHAM NACISKA PROMOTORÓW NA DUŻE WALKI

Arthur Abraham (43-4, 29 KO) jeszcze przed czwartym spotkaniem z Robertem Stieglitzem przedłużył kontrakt ze stajnią Sauerland Event do końca 2017 roku. Mistrz świata wagi super średniej organizacji WBO zrobił swoje, zdemolował odwiecznego rywala i efektownym prawym sierpem zastopował go, a teraz czeka na wielkie wyzwania.


HUCK TRENOWAŁ Z FRANKIEM MIREM

Marco Huck (38-2-1, 26 KO) nie próżnuje na sali treningowej w Las Vegas, gdzie przygotowuje się do zaplanowanej na 14 sierpnia walki z Krzysztofem Głowackim (24-0, 15 KO). Ostatnio mistrzowi WBO w wadze junior ciężkiej w treningach pomagał sam Frank Mir.CHRIS BYRD: WILDER ROBI POSTĘPY, ALE CZEKAM NA TRUDNIEJSZE WALKI

Deontay Wilder (34-0, 33 KO) zdobył tytuł mistrza świata wagi ciężkiej federacji WBC, zdążył go już raz obronić, a i tak jest sporo takich, którzy wciąż w niego powątpiewają. W obronę "Brązowego Bombardiera" wziął teraz jego sławny rodak, finalista olimpijski i były dwukrotny mistrz wszechwag, znany ze świetnych analiz Chris Byrd. Ale i on czeka na coświęcej.


LETR-BRZESKI, RZADKOSZ-MURASZKIN I ŚWIERZBIŃSKI: BĘDZIE CIEKAWIE

Najbliższa grupy Wschodzący Białystok Boxing Team, przy współpracy stajni Tymex Boxing Promotion Mariusza Grabowskiego - BudWeld Białystok Boxing Night, odbędzie się 23 października w hali Szkoły Podstawowej nr 50 przy ul.Pułaskiego 96. Początek od godź. 19.30. Impreza została objęta Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku, Tadeusza Truskolaskiego.


WIDEO: EWA BRODNICKA O WALCE Z EWĄ PIĄTKOWSKĄ

Po wczorajszych kłótniach na linii Ewa Bronicka (8-0, 2 KO) - Ewa Piątkowska (7-0, 4 KO), odwiedziliśmy tą pierwszą na treningu. Oczywiście nie mogliśmy sobie odpuścić porozmawiania z Brodnicką o wyczekiwanej potyczce z "Tygrysicą", a także o jej przygotowaniach do najbliższego startu.


WAKACYJNE STARCIA POLSKO-ANGIELSKIE

Nie tylko w ruch pójdą pięści, ale dobra zabawę zaproponowali nam trenerzy z klubu Sportów Walki "Ring Wolny" Toruń. Zapowiada się dobrze, a czy wakacyjne spotkanie z boksem w Łysomicach rzeczywiście będzie świetnie spędzonym czasem to trzeba sprawdzić. Zapraszamy. W rozwinięciu kilka zdjęć z zeszłorocznej edycji.
WIDEO: DĄBROWSKI vs SZWARCZYŃSKI

Trzy dni temu Norbert Dąbrowski (18-4, 7 KO) przełamał złą passę i pokonał w drugim starciu Bartosza Szwarczyńskiego (5-21, 4 KO). Teraz prezentujemy Wam tę walkę z podkładem muzycznym, bo nie zarejestrowaliśmy oryginalnego dźwięku.