KHAN KRYTYKUJE THURMANA. 'WALCZYŁ Z RESZTKAMI PO MNIE'

Keith Thurman (26-0, 22 KO) nie zaimponował swoim ostatnim występem Amirowi Khanowi (31-3, 19 KO). Anglik podkreśla, że niepokonany Amerykanin miał spore problemy z Luisem Collazo (36-7, 19 KO), którego on pokonał bez większego wysiłku.

- Kiedy Collazo walczył ze mną, był w gazie, dopiero co znokautował Victora Ortiza. Nikt nie pokonał go w takim stylu jak ja. Thurman walczył z resztkami, które pozostały z Collazo po walce ze mną - powiedział bokser z Boltonu.

W maju ubiegłego roku Khan pokonał Collazo jednogłośnie na punkty, po drodze trzykrotnie posyłając na deski. Thurman z kolei kilkanaście dni temu zwyciężył swojego rodaka przez poddanie po siódmej rundzie. Wcześniej sam znalazł się w opałach po mocnym ciosie na tułów.

- Gdyby w tej piątej rundzie było jeszcze 30 sekund, Collazo być może wygrałby przed czasem. Thurman nie miał już paliwa. Keith to taki ringowy chuligan. Collazo stał naprzeciwko niego i zmusił do odwrotu. To pokazało mi i innym pięściarzom, jakim tak naprawdę zawodnikiem jest Thurman. Collazo przyjmował wszystkie jego ciosy. Thurman mówi o sobie "One Time", ale trzeba to raczej zmienić na "Sometimes" - stwierdził Khan.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: ttrroonnkk
Data: 21-07-2015 12:22:09 
Matko denerwuje mnie, zamiast Khan zalatwic to w ringu to sie spina medialnie. Thurman chce walczyc to Khan masz teraz pole manewru wszak Floyd ma inne plany . CO jak co lepiej oplacalna pewnie bylaby walka z brookiem ale skoro Amira Thurman krytykuje to prosze bardzo, do walki moga szybko doprowadzic. Ale nie Keith nie zasluzyl na walke z nim . Ps. Mimo ze Khana nie lubie, nie stawial bym go na przegranej pozycji.
 Autor komentarza: odyniec
Data: 21-07-2015 13:02:52 
thurman-Khan- fajne zestawienie do obejrzenia

Thurman skonczyl Collazo przed czasem wiec nie wiem o czym Khan gada skoro wygral tylko na punkty

zreszta niech sobie przypomnie swoja porazke z Prescotem ktory dzisiaj jest nikim
 Autor komentarza: hayabooza
Data: 21-07-2015 13:09:19 
Collazo prawie tym lewym hakiem na dół znokautował Thurmana.
Był w poważnych tarapatach ale wybrnął.
Ciekawe było to, że Thurman zaczał się cofać i bronić, a to był TYLKO Collazo.

Dla mnie Khan-Thurman to świetne zestawienie.
Oczywiście, że Khan nie musi tego przegrać. Co więcej - mógłby nawet wypykać Thurmana, jeśli nie wpadnie na jego potężną bombe.
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 21-07-2015 13:15:58 
khan zbyt duzo gada ale to "sometimes" jest dobre :D
 Autor komentarza: hayabooza
Data: 21-07-2015 13:16:30 
"Autor komentarza: odyniec
Data: 21-07-2015 13:02:52
thurman-Khan- fajne zestawienie do obejrzenia

Thurman skonczyl Collazo przed czasem wiec nie wiem o czym Khan gada skoro wygral tylko na punkty

zreszta niech sobie przypomnie swoja porazke z Prescotem ktory dzisiaj jest nikim"

Khan pokonał Collazo w dużo lepszym stylu niż Thurman, nawet pomimo, że walka zakończyła się techniczną decyzją.
 Autor komentarza: arpxp
Data: 21-07-2015 13:20:28 
sometimes xD zaorane.
 Autor komentarza: Callisto
Data: 21-07-2015 13:46:20 
Ksiezna wygrywa z Thurdmanem przez KO do konca 5 rundy. Niech Thurdman lepiej powalczy z Brookiem albo z FMJ-em by w koncu wylonic przeciwnika bedacego prawdziwym testem dla, w praktyce, niepokonanego Kinga!
 Autor komentarza: beniaminGT
Data: 21-07-2015 15:14:18 
Khan bredzi jak potłuczony - czyli standard. Z Collazo wygrał wysoko, ale faulował na potęgę, tylko trochę mniej niż Klinczo z Povetkinem. A i tak Collazo miał przebłyski i dałbym mu spokojnie ze trzy rundy w tej walce. Natomiast w walce z Thurmanem dałbym Collazo tylko dwie.

Luis nie potrafi boksować na wstecznym, więc szedł do przodu. Nie dlatego, że wyczuł słabość w rywalu, lecz dlatego, że inaczej nie potrafi. Finał - rozbity na miazgę do ósmej rundy.

Khan zarzuca Thurmanowi zranienie, a sam w każdej niemal walce jest zraniony. Nawet Diaz rzucał nim po ringu jak szmatą, a ostatnio Algieri pokazał mu dobitnie miejsce w szeregu. Biedny głupek Khan myślał, że wypadnie lepiej na tle Amerykanina niż Pacquiao, który z nim przecież wygrał 120-102, przy akompaniamencie śmiechu publiczności. W rzeczywistości spierdzielał 12 rund, prezentując swój gówniany, jednowymiarowy, negatywny boks oparty na atletyźmie, i powinien był przegrać 117-112.

Thurman zabija Khana, no chyba, że jakimś cudem zdała uciekać spod topora przez 12 rund, jak to mu się udało z Maidaną. Ale Maidana wolniejszy na nogach i wolniejsze ręce niż Thurman, więc szanse na to niewielkie.
 Autor komentarza: matd
Data: 21-07-2015 16:02:50 
Kurna odezwala sie ksiezniczka.... . Ten co nie walczyl z resztakami po Porterze(Alexander) i Pacquiao(Allgieri) ..
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 21-07-2015 17:30:16 
tylko ze piewresze one time thurmana zrobi z khana one time tylko w innym kontekscie
 Autor komentarza: przemyto
Data: 21-07-2015 18:28:37 
Prawda jest taka, że Thurman powoli wymyka się z pola możliwości Khana, nie widzę zwyciestwa Khana nad Thurmanem, który naprawdę staje się znakomitym zwodnikiem, a Khan jest groźny pokonał dobrych pieściarzy i nikt mu tego nie odbiera. Tyle, że Thurman go bez problemu wypunktuje na chwilę obecną i to niepotrzebna medialna zagrywka Anglika.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.