OBÓZ CZUDINOWA NIE CHCE WALKI Z FEIGENBUTZEM

Promotor Fiodora Czudinowa (13-0, 10 KO) Władimir Hriunow przyznał, że nie jest póki co zainteresowany walką swojego podopiecznego z idącym od nokautu do nokautu Niemcem Vincentem Feigenbutzem (20-1, 19 KO).

19-letni pięściarz z Karlsruhe zastopował w sobotę Mauricio Reynoso i sięgnął po pas tymczasowego mistrza WBA w wadze super średniej. Tytuł regularny dzierży Czudinow, którego obóz jest zainteresowany pojedynkiem z Niemcem, ale innym.

- Naszym priorytetem jest Felix Sturm. Po walce Feigenbutza złożyłem jego promotorowi Kalle Sauerlandowi gratulacje, a on zachowywał się tak, jakbyśmy zgodzili się na walkę. Prędzej czy później na pewno będziemy musieli się zmierzyć z Vincentem. To będzie poważne wyzwanie. Na razie jednak negocjujemy z ludźmi Sturma - powiedział Hriunow.

To właśnie Sturmowi Czudinow odebrał w maju pas WBA, wygrywając na dystansie dwunastu rund na punkty. Zanim dojdzie do rewanżu, Rosjanin będzie musiał pokonać Franka Buglioniego (16-1-1, 12 KO), z którym ma się spotkać na początku jesieni.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Krusher
Data: 20-07-2015 12:10:30 
Się nie dziwie, przegrać z 19 nie jest dobrze ;)
Niemca czeka wielka kariera.
 Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
Data: 20-07-2015 12:11:59 
Feigenbutz jeszcze długo na poziom pozwalający na walkę z czołówką nie wejdzie. Sobotni występ choć efektowny to pokazał sporo w kontekście obecnych możliwości Vincenta. Przede wszystkim strasznie się napala, a jak się napala to przy tym nie myśli i leci z łapami całkowicie się odkrywając. Aż się prosi o kontrę, w tą wystawioną brodę. Kuleje też mocno defensywa, a Reynoso kilka razy nieźle go trafił. Kompletnie niepotrzebnie Sauerland załatwił mu tą walkę o interim, bo może się okazać, że Feigenbutz będzie zmuszony do walki na wyższym poziomie zanim na ten poziom będzie gotowy wejść.

Na razie ten zawodnik to zagadka, owszem silny, mocno bijący, z naturalnym ciągiem na rywala i niesamowitą agresją, ale bardzo młody, niedoświadczony, z gorącą głową i dziurawy, a to niebezpieczne połączenie. On potrzebuje jeszcze trochę poboksować z zapleczem.
 Autor komentarza: odyniec
Data: 20-07-2015 12:22:36 
To troche takich Huck sprzed kilku lat. Dobrze prowadzony cos osiagnie jesli bedzie sie rozwijac bo narazie tylko sila i agresja
 Autor komentarza: zombi
Data: 20-07-2015 13:21:00 
Nietrzeźwy dobrze ocenił sutuację. Dodam jeszcze tylko, że szczęka młodego nie wydaje się najlepsza. On często "czuje" ciosy, aprzy jego niezbyt dobrej obronie o rozbicie nie będzie trudno. Ja mu nie wróżę wielkiej kariery.
 Autor komentarza: JenningsFan
Data: 20-07-2015 14:29:39 
Feigenbutz to napewno prospekt jednak czeka go jeszcze sporo pracy aby ten potencjał z niego wyszedł.
Nic dziwnego, że Hriunow nie chce jego walki ze swoim podopiecznym przecież istnieje ogromne ryzyko, że młody Niemiec by znokautował Chudinova a kasy napewno dużej by nie dał.
 Autor komentarza: BlancNort
Data: 20-07-2015 14:56:06 
Chudinov obsrał się przed wielkim niemieckim mistrzem Feigenbutzem. 19 letni, silny młokos to nie rozbity i wypalony Sturm, Feigen ma kowadło w łapie, agresywny styl boksowania, jak trafi to będzie po Rusku!
 Autor komentarza: Yeahsure
Data: 20-07-2015 20:53:45 
A tak kurwowalem w Jastrzebiu Miszkina ze go malolat nabil haha gdzie dzis Buc a gdzie Miszkin.Btw nie popisal sie wasilewski odpuszczajac malolata .
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.