ANDRZEJ SOŁDRA: CHCIAŁBYM ZABOKSOWAĆ JUŻ W PAŹDZIERNIU

Bardzo możliwe, że już wczesną jesienią po dotkliwej kontuzji nogi między liny powróci Andrzej Sołdra (11-2-1, 5 KO). Sądeczanin już wznowił siłowe treningi górnych partii ciała i zapowiada, że jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to w wrześniu rozpocznie pracę typowo bokserską.

- Jest coraz lepiej - mówi z optymizmem pięściarz. - Moja noga wprawdzie jeszcze trochę boli, ale powoli truchtam co drugi dzień. Takie są zalecenia lekarza, by jak najwięcej pracować nad tą kończyną. Muszę ją wzmacniać. Mój łokieć, który również mi doskwierał, został praktycznie wyleczony. Pozostał jeszcze temat barku. To stara kontuzja. Nigdy nie było czasu żeby ją zaleczyć. Dopiero teraz, gdy pojawiły się problemy z nogą, jest czas żeby o siebie porządnie zadbać i odrobić stare zaległości.

Andrzej w połowie kwietnia przegrał z Jewgienijem Machtejenką. Po jego prawym upadł tak pechowo, że złamał nogę, a z ringu w Legionowie trzeba było znosić go na noszach.

- Można powiedzieć, że przechodzę taki kapitalny remont. Zaraz po tym feralnym wieczorze było naprawdę ciężko. Pierwsze dni były najgorsze. Tamta porażka, ta paskudna kontuzja, nauczyły mnie jednego, że nie wolno się poddawać. Najważniejsze jest to, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Już nie mogę się doczekać kiedy wrócę na salę bokserską i stoczę kolejną zawodową walkę. Jestem bardzo optymistycznie nastawiany. Wrócę silniejszy. Jeżeli nie wydarzy się nic nieoczekiwanego, to  typową pracę bokserską wznowię już pod koniec lata. Myślę, że w październiku będę gotów by pokazać się kibicom w ringu - dodał Sołdra.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: zniszcze
Data: 17-07-2015 21:47:57 
Taka kontuzja to na bark mu była
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 17-07-2015 22:02:58 
walczy dziś price z teperem podjacie Linka lub stronke wwww
 Autor komentarza: zniszcze
Data: 17-07-2015 23:40:50 
powinien sobie Sołdra obejrzec tą walkę i zobaczy swoją przyszłość
nie wiem czy bedzie gotowy na los podobny do Price, ktory na pewno cos zarobil jako prospekt a Sołdra to same straty i makabryczne kontuzje
 Autor komentarza: tragikomix
Data: 18-07-2015 11:16:57 
@Vitalij

powtórka jest http://wringu.net/youtube/video-price-teper-cala-walka/
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.