CHAVEZ JR CHCE WALKI Z BADOU JACKIEM

Julio Cesar Chavez Jr (48-2-1, 32 KO) nie pokonał jeszcze Marcosa Reyesa (33-2, 24 KO), ale myślami już wybiega w przyszłość. Meksykanin chce się zmierzyć z czempionem WBC w wadze super średniej Badou Jackiem (19-1-1, 12 KO).

- Chciałbym z nim boksować, on także jest zawodnikiem Ala Haymona. Zamierzam w tym roku stoczyć jeszcze dwie walki, o ile oczywiście wszystko pójdzie dobrze w sobotę. Będę pierwszym meksykańskim mistrzem w kategorii super średniej - zapowiada syn słynnego "Cesarza".

Jack zdobył tytuł w kwietniu. W sierpni przystąpi do pierwszej obrony w starciu z George'em Grovesem (21-2, 16 KO). Chavez będzie się bacznie przyglądać tej potyczce, bo w to, że pokona Reyesa, nie wątpi.

- Doszedłem już do siebie po ostatniej walce. Wtedy miałem zbyt długą przerwę od boksu. W sobotę zobaczycie mnie w najwyższej formie. Kiedy w ringu staje dwóch Meksykanów, można być pewnym wspaniałej akcji. Nie przegapcie tego - powiedział.

Transmisję z gali w El Paso, na której opórcz Chaveza wystąpią m.in. Carl Frampton i Chris Arreola, przeprowadzi TVP Sport. Początek w sobotę o 22:00.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: odyniec
Data: 17-07-2015 10:38:59 
Jack straci pas w walce z Grovesem wiec nie wiem o czym Jr mysli
zawsze zostaje mu walka z Grovesem w USA a bankowo George by jak przyjal chetnie
 Autor komentarza: cinek11
Data: 17-07-2015 11:24:30 
On chyba codziennie chce walczyć z kimś innym. Z Jackiem byłoby najwygodniej bo to jeden ze słabszych mistrzów,ale prędzej Georg dobierze mu się do skóry, a Chaves też może dostać baty już w sobotę.
 Autor komentarza: Matys90
Data: 17-07-2015 11:37:06 
Badou Jack wygra z Grovesem :P Poza tym Chavez był, jest i będzie pupilkiem WBC, więc naturalnym pozostaje, że w ten pas zawsze będzie celować.
 Autor komentarza: rondobry
Data: 17-07-2015 11:39:00 
To se cwany meksyk wymysłil nie powiem niezle...Chavez tak jak Arrela jada na nazwisku i makyskanskiej znajomosci...
 Autor komentarza: przemyto
Data: 17-07-2015 12:14:18 
Badou Jack to chyba najsłabszy mistrz supersredniej, Abraham, Ward, czy De Geale to jednak lepsi faighterzy i Chavez to wie, ale to wcale nie znaczy, że dałby radę Badou Jackowi choć ma oczywiście na to duże szanse. Jednak mistrz WBC ma chyba większy problem niż Chaveza, to jest Groves, który chce udowodnić wszystkim, a przede wszystkim sobie, że da radę zdobyć mistrzostwo. Walki z Frochem pokazały między innymi, Ze Groves miał pecha, petardy jakie trafiały na niemalże nieosłoniętą twarz Kobry, rzuciłyby na kolana Abrahama, Stieglitza i resztę czołowki superśredniej , może prócz Warda, i rzucą zapewne też Badou Jacka
 Autor komentarza: htrk233
Data: 17-07-2015 12:48:18 
Tez nie byłbym taki pewny co do wyniku walki Jack-Groves. Święty po czasówce od Frocha i rozstaniu się z Boothem walczy bardzo słabo w porównaniu do tego co prezentował wcześniej.
 Autor komentarza: MrJakub94
Data: 17-07-2015 13:36:35 
A ja mimo że Chavez JR mnie strasznie irytuje zachowaniem tj super gwiazdy, chociaż jeszcze nic spektakularnego nie osiągnął ... to o pas WBC ma szanse - Jack'a ma szanse pokonać i odebrać mu pas. A w sytuacji gdyby Groves odebrał tytuł wcześniej uważam, że Chavez ma duże szanse - Groves po walkach z Frochem nie jest tym samym zawodnikiem, odejście od Bootha też wyraźnie mu nie służy. Ponadto styl i przebieg walki (zakładając optymistycznie - że Groves wyjdzie z formą jaką prezentował z Frochem) pozwala zakładać że Chavez pressingiem mógłby znokautować Grovsa. Umie przyjąć bomby, kondycje ma niezłą (to też zależy jak Junior się przygotowałby do walki) no i Groves również nie słynie z kondycji, więc Chavez miałby szanse pod koniec walki dopaść Groves'a. (okolice 8-12 runda w zależności od tempa walki).
 Autor komentarza: wszawypomiot
Data: 17-07-2015 18:38:22 
Jack zleje Groovesa a jak później będzie okazja to i Chaveza.
 Autor komentarza: starycap
Data: 17-07-2015 20:14:38 
Chavez JR nic spektakularnego nie osiągnął -faktycznie być mistrzem świata to takie cuś zwykłe
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.