TWITTER REAGUJE NA EMERYTURĘ FROCHA. 'ODCHODZI NA SZCZYCIE'

Wieść o emeryturze Carla Frocha (33-2, 24 KO) do czerwoności rozgrzała Twittera. Od rana sypią się gratulacje, komentarze i wspomnienia związane z "Kobrą". Zapraszamy do lektury części z nich.

Eddie Hearn, promotor Frocha: Miłej emerytury, Carl - można go lubić albo nienawidzić, ale on zawsze dawał z siebie wszystko między linami. Zwycięstwo nad Bute to jeden z najwspanialszych wieczorów w historii brytyjskiego boksu. Po przegranej z Wardem dałem mu wybór na powrót: łatwa walka albo Bute. Gdyby Carl wtedy przegrał, to byłby jego koniec.

Ricky Hatton: Ciesz się emeryturą, Carl, miałeś wspaniałą karierę.

Sergio Martinez: Gratuluję doskonałej kariery, wszystkiego najlepszego, mistrzu. Ciesz się emeryturą.

Dan Rafael, ESPN: Jedno z najlepszych doświadczeń mojej dziennikarskiej kariery to relacjowanie walki Froch-Bute w Nottingham. Niesamowita atmosfera.

Mike Coppinger, USA Today, głosujący w IBHOF: Wspaniała kariera. On zawsze walczył z najlepszymi. W tym roku na emeryturę przeszło dwóch niesamowitych pięściarzy, Carl Froch i Sergio Martinez. Na obu będę głosować, aby dołączyli do galerii sław.

Boxing Monthly, brytyjski magazyn bokserski: Froch walczył z najlepszymi w swojej erze, zdobył trzy tytuły mistrza świata, odchodzi na szczycie i na swoich własnych warunkach. To idealne wyjście dla każdego zawodnika. Carl wzbudza mieszane opinie, ale zasługuje na to, aby zapamiętać go jako jednego z najlepszych brytyjskich zawodników ostatniego ćwierćwiecza.

Kevin Mitchell, waga lekka: Gratuluję emerytury, Carl, przez lata zapewniałeś nam rozrywkę! Powodzenia w przyszłości.

Jamie Moore, były mistrz Europy w wadze super półśredniej: Gratuluję! Niesamowita kariera, prawdziwy wojownik! Zwycięstwa nad Grovesem to idealny sposób na pożegnanie. Dla mnie szczytowe momenty to triumfy nad Taylorem i Bute.

Adam Smith, Sky Sports: Za Frochem wspaniała, pełna wspomnień kariera - a teraz witamy w naszym zespole bokserskim w Sky Sports, gdzie czekają na ciebie kolejne wyzwania związana ze sportem, który wszyscy kochamy.

Callum Smith, waga super średnia: Gratulacje dla Frocha za wspaniałą karierę! Ciesz się emeryturą, zasłużyłeś na nią.

Tris Dixon, Sky Sports: Gratulacje dla Frocha za niezwykłą, godną członkostwa w galerii sław karierę. Czuję się zaszczycony, że mogłem być na tak wielu jego walkach. Wygrywał jako underdog, wstawał z desek, odrabiał straty, miał niesamowitą serię trudnych walk. Zasłużył na emeryturę. Byli jeszcze Gołowkin, DeGale... Ale zawsze ktoś będzie. Zawsze. Ciesz się rodziną, Carl.

Frank Buglioni, waga super średnia: Słuszna decyzja Frocha, zarobił krocie i odchodzi na szczycie. Powodzenia!

Edwin Robinson, Sky Sports: Tylu pięściarzy nie wie kiedy odejść, ostatni cios Frocha był najlepszy w całej jego karierze. Świetnie jest widzieć, że odchodzi na swoich warunkach.

Steve Bunce, BoxNation, ESPN: To pierwszy angielski bokser, który zdobył medal amatorskich mistrzostw świata, na Wembley przyszło na niego 80 tysięcy ludzi, dwie świetne walki z Kesslerem, mistrzowski pokaz z Abrahamem. Dużo wspomnień. Wymagającą mamy dzisiaj publiczność. Froch przechodzi na emeryturę, a ludzie go krytykują. Jesteście źli? Pascal, Taylor, Dirrell, dwukrotnie Kessler, Ward...

Kal Yafai, waga super musza: Wszystkiego najlepszego, Carl, co za kariera! Zero nudnych walk. Zawsze się cieszyłem, kiedy mogłem trenować u boku Carla i go podpatrywać.

Ryan Rhodes, były mistrz Europy w wadze super półśredniej: Czapki z głów przed Frochem. Zasłużyłeś na to, to była niesamowita kariera.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Barkley00
Data: 14-07-2015 11:52:40 
Liczyłem na walkę z Hopkinsem, ale trudno. Miłej emerytury Mistrzu:)
 Autor komentarza: DandD
Data: 14-07-2015 12:05:04 
ostatnio ( jakies 2-3 tyg temu ) przypominałem sobie walki Froacha vs Groves
to jest k...a boks a nie spierdalanie an wstecznym przez cała walke i pacanie o 1 raz wiecej w rundzie niz przeciwnik
dla takich zawodnikow jak Froach ogladam boks , w dupie mam jakies słit sajens i inne bzudry , bokser to dla mnie wojownik ktory chce powalić pzreciwnka a nie go zagladkac packami
Udanej emerytury wielki mistrzu
 Autor komentarza: Matys90
Data: 14-07-2015 12:06:35 
George Groves: Można się było tego spodziewać, uciekasz przede mną na emeryturę, bo dobrze wiesz, że jestem od ciebie lepszy, udowodniłem to dwa razy, tylko miałem pecha i to się nie liczy. ;)
 Autor komentarza: Barkley00
Data: 14-07-2015 12:07:42 
Milan

To podejście, o którym mówisz mieli dawni Mistrzowie, których celem była chwała, a nie pieniądzie i którzy wchodzili do ringu po to aby przeciwnika skrzywidzic. te czasy niestety minęły i dzisiaj tacy bokserzy to chlubne wyjątki. Jednym z nich był Froch.
 Autor komentarza: lRollinsl
Data: 14-07-2015 14:13:14 
DandD Data: 14-07-2015 12:05:04
ostatnio ( jakies 2-3 tyg temu ) przypominałem sobie walki Froacha vs Groves
to jest k...a boks a nie spierdalanie an wstecznym przez cała walke i pacanie o 1 raz wiecej w rundzie niz przeciwnik
dla takich zawodnikow jak Froach ogladam boks , w dupie mam jakies słit sajens i inne bzudry , bokser to dla mnie wojownik ktory chce powalić pzreciwnka a nie go zagladkac packami
Udanej emerytury wielki mistrzu
*
*
Drugi twój mądry post dzisiaj.
Świat się kończy...
:-)
 Autor komentarza: ADS
Data: 14-07-2015 14:18:57 
Zegnamy wielkiego mistrza, jednego z najefektowniejszych bokserów ostatnich lat!!!
 Autor komentarza: ADS
Data: 14-07-2015 14:21:56 
Postscriptum dobrze, że odszedł w glorii chwały, ale szkoda że nie dał ostatniej pożegnalnej walki. Tak czy inaczej nie unikał nikogo i nic nie musi udowadniać
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.