JACKSON OD TERAZ W NAROŻNIKU BRYANTA JENNINGSA

Pod koniec kwietnia Bryant Jennings (19-1, 10 KO) stoczył zaskakująco dobrą i momentami w miarę wyrównaną walkę z Władimirem Kliczką, urywając mistrzowi kilka rund, lub będąc w nich równorzędnym rywalem. Nie wiadomo jeszcze kiedy wojownik z Filadelfii wróci do gry, ale gdy w końcu pojawi się w ringu, to już z nowym szkoleniowcem w narożniku.

Od teraz trenerem Amerykanina będzie John David Jackson, znany obecnie przede wszystkim ze współpracy z Siergiejem Kowaliowem. Powrót pogromcy naszego "Szpili" spodziewany jest na wczesną jesień.

- Właśnie rozpoczęliśmy nasz pierwszy obóz przygotowawczy. Bryant ma wysoką etykę pracy i wykonuje każde moje polecenie. To dobry i pojętny uczeń, więc nie będzie trudno nauczyć go małych szczegółów bokserskich. On wciąż może się rozwijać i udowadniać, że staje się lepszy niż był wcześniej - powiedział znany szkoleniowiec.

BRYANT JENNINGS: SERWIS SPECJALNY

Przypomnijmy, iż po dwunastu rundach potyczki z Kliczką wszyscy sędziowie wskazali na Ukraińca. Dwaj punktowali 116:111, a trzeci trochę zbyt wysoko 118:109.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: BYKZBRONXU2011
Data: 10-07-2015 22:43:39 
Kogo trenował ten trener sławnego przed Kowaliowem? To ten pan co był mistrzem świata WBO w junior śedniej i WBA w średniej , a o IBF w średniej dostał od Hopkinsa?
 Autor komentarza: Matys90
Data: 10-07-2015 22:47:23 
Pamiętam, że był w narożniku Abdusalamova w walce z Mago, ale to raczej antyreklama :/ Poza tym ostatnio też z Algierim go widziałem w walce z Khanem, wcześniej był też asystentem przy Hopkinsie.
 Autor komentarza: Matys90
Data: 10-07-2015 22:47:39 
w walce z Perezem* rzecz jasna
 Autor komentarza: matd
Data: 11-07-2015 02:13:17 
Jennings prawdopodobnie bedzie MŚ. Pasy sie wkrotce zwolnia,bo Wlad wieczny nie jest ,a nadchodzi ławica mlodych. Nawet jak bedzie tak profesjonalny jak jest,i zdrowie mu dopisze w 100 % ,to daje mu gora 3 lata,i zakonczy kariere.

A wedy zluzuja sie pasy(oczywiscie jak nikt predzej tych skalpow od Ukrainca nie przejmie) , i wtedy zacznie sie jarmark. I pewnie wymienianie sie pasami jak za Ruiza,Ibragimova,Maskaeva,Briggsa czy Liakhovicha.

Szczerze to wole zeby pojawil sie nastepny KRÓL (licze na AJ) ,ktory bedzie bronil nie tylko pasow,ale prestizu jakim jest Mistrzostwo Świata.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.