MARCIN BRZESKI ZAWODNIKIEM TYMEXU

Transferów ciąg dalszy. Występujący w wadze ciężkiej Marcin Brzeski (5-0, 3 KO) został nowym zawodnikiem grupy Tymex Boxing Promotions - poinformował na swoim Twitterze szef pięściarskiej stajni Mariusz Grabowski.

Brzeski na zawodowych ringach pojawił się na początku 2013 roku. Co ciekawe, debiut 25-latka  - podobnie jak jego brata Patryka - miał miejsce na pierwszej w historii gali boksu Tymexu w Pionkach. Ostatni pojedynek stoczył we wrześniu ubiegłego roku w Łomiankach. 

To nie pierwszy "ciężki" w zawodowej grupie Grabowskiego. Kilka miesięcy temu promotor z Mazowsza podpisał kontrakt z Marcinem Siwym (12-0, 5 KO), który już zdołał zadebiutować w nowych barwach, odprawiając podczas majowej gali w Inowrocławiu Wiekosława Bajicia. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: BrunonTrocki
Data: 02-07-2015 18:43:50 
Świetne posunięcie Tymexu. Brzeski to superszybki, niemiłosiernie silny technik - nasza odpowiedź na Joshua'ę.
 Autor komentarza: rtg981
Data: 02-07-2015 18:47:14 
Zawodnik wagi ciężkiej mający trochę pojęcia o boksie na Polskim podwórku to zazwyczaj dobry wybór. Tym bardziej że wielu ciężkich w Polsce nie mamy. Wydaje mi się że w chwili obecnej u nas ciężkiego łatwiej wypromować a jeśli nic porządnego z takiego zawodnika nie będzie to i tak będzie dobre uzupełnieniem gal krajowych.
 Autor komentarza: pinczorio
Data: 02-07-2015 22:40:19 
no z calym szacunkiem ale po Brzeskim raczej cudow nie ma co sie spodziewac. gosciu po pierwszej rundzie z groznym Chorwatem prawie pluca juz wyplul.
 Autor komentarza: rtg981
Data: 02-07-2015 23:13:20 
Gościu waży 115 kg a ma 189 cm więc sporo za dużo. Ale jeśli chodzi o kondycje i wagę to wszystko jest do wypracowania. Pożyjemy zobaczymy. Zawsze jakiegoś ciężkiego na gali obejrzeć jest dobrze. Po za tym Grabowski sam do ringu nie będzie wychodził kimś gale musi robić. Ile jeszcze gal Wachem pociągnie? Co później od Wasilewskiego zawodników pożyczy? Niech szuka, przesiewa i najlepszych promuję.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.