KOSELA PRZEŁAMAŁ SMOLIŃSKIEGO

W ciekawej konfrontacji dwóch niepokonanych dotąd "ciężkich" podczas trwającej gali w Krynicy Krzysztof Kosela (3-0, 2 KO) przełamał Remigiusza Smolińskiego (2-1).

Kosela zaczął bardzo agresywnie. Zaraz na początku trafił na punkt lewym prostym, musnął jeszcze prawym sierpem na skroń i Remigiusz w piętnastej sekundzie znalazł się na deskach. Ale wstał i dotrwał do przerwy, odgryzając się nawet niezłym prawym. W drugiej wciąż atakował Krzysiek, jednak obraz pojedynku się już wyrównał. Bardzo wysokie tempo z pierwszych minut sprawiło, że w trzeciej odsłonie ci dwumetrowi chłopcy byli już mocno zmęczeni.

Ale to Kosela zachował więcej sił i na czterdzieści sekund przed kolejną przerwą dwukrotnie z rzędu trafił prawym krzyżowym. Smoliński oparł się o liny w narożniku, a Krzysiek wziął głęboki oddech, przeprowadził ostatni szturm i zmusił sędziego do zastopowania potyczki. W ataku dużo lepiej niż ostatnio, lecz wciąż jeszcze sporo trzeba zrobić w defensywie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: maniekz
Data: 27-06-2015 23:26:36 
Nie ma sił, bo jak ktoś walczy jak amator, to skąd brać energię.

Odpowiedź jest prosta, albo ktoś się opierd.... na treningach, albo spala się psychicznie na walkach.
 Autor komentarza: zniszcze
Data: 27-06-2015 23:34:54 
Kosela to ten bokser o ktorym byla mowa w jakims wywiadzie pare miesiecy temu na bokser.org , ze plakal bo promotorzy nie dali mu walki ? i robia go w bambuko ? trener sie wypowiadal ktory za free mu pomagal
czyli jakos sie ulozylo
 Autor komentarza: adolfinio
Data: 27-06-2015 23:42:28 
To jest polska odpowiedź na Antonego Joshua. A tak poważnie to nie chcę mu zabierać nadziei na karieerę bokserską, więc dam mu 2 lata na rozwój.
 Autor komentarza: BlancNort
Data: 28-06-2015 03:42:02 
Polską odpowiedzą na Anthony'ego Joshuę i Deontay'a Wildera jest Adam Kownacki - następca Andrzeja Gołoty. Szpilka może ma trochę większy talent i jest bardziej promowany, ale jako zawodnik Adaś jest bardziej poukładany, również psychicznie i ten dałni uśmieszek na luzie ;D
 Autor komentarza: skud
Data: 28-06-2015 09:23:50 
Smolinski jak nabierze troche masy i doswiadczenia to Kosele za rok posklada.Jeden I gugi,tylko trenieng.
@Black North
Polską odpowiedzą na Anthony'ego Joshuę i Deontay'a Wildera jest Adam Kownacki - następca Andrzeja Gołoty
Fatalne porownanie.Kownacki jest chaotyczny i musi sie duzo ,uczyc.Dobrze ze Adam,odlaczyl sie od Douwy,ktora moze kombinowac ze Kownackiego wystawic na Glazkowa.
Co do Szpilki to juz na takim etapie byli,Wach,Wawrzyk,Sosnowski i co zostali nastepcami Goloty?Artur,moze jest wiekszym ,talentem ale szczeka w HW ,wszystko niweluje!
 Autor komentarza: canuck
Data: 28-06-2015 17:25:47 
Smolinski musi "wrzucic" sporo miesni na kark oraz szyje. Z taka dluga, "labedzia" szyjka bedzie bardzo podatny na nokdauny. To samo zrobil Wladek po problemach na wczesniejszym etapie kariery.

Ogolny poziom walki slaby, oddajacy ich brak doswiadczenia ringowego.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.