RIOS GOTOWY NA BROOKA, ALE CHCE WIĘKSZYCH PIENIĘDZY

Brandon Rios (33-2-1, 24 KO) pozytywnie odpowiedział na zaproszenie do walki o pas IBF w wadze półśredniej ze strony Kella Brooka (35-0, 24 KO). - Utrzymuję formę, jestem gotowy na rock and rolla - mówi Amerykanin.

Nazwisko Riosa jest wymieniane w kontekście kolejnego, planowanego na 29 sierpnia pojedynku Brooka w obronie tytułu mistrzowskiego. Promotor Anglika mówił też o ewentualnych starciach z Keithem Thurmanem i Mannym Pacquiao, ale żadne z nich nie będzie możliwe w tym terminie, co stawia Riosa w roli faworyta do walki w Wielkiej Brytanii.

- Na razie się tym nie ekscytuję. Kiedyś już otrzymałem od nich telefon, zaakceptowałem wyzwanie, a skończyło się na tym, że Brook boksował z Jo Jo Danem. Potem znowu o mnie mówili, a wzięli pojedynek z Frankie'em Gavinem. No więc nie wiem, chcą oni w końcu walczyć czy nie? Ja się zgadzam. Mogę walczyć z Brookiem kiedy chce i gdzie chce - powiedział "Bam Bam".

Telewizja HBO zapowiedziała już, że jeżeli do pojedynku dojdzie, przeprowadzi transmisję w Stanach Zjednoczonych. Wszystko jest więc na dobrej drodze, aby walka się odbyła. Problem jest tylko jeden, za to dość istotny.

- Brandon jest zainteresowany tą walką, ale nie podoba mu się gaża. Zobaczymy, czy uda się wypracować porozumienie. Data nam odpowiada, rywal też, ale pieniądze muszą się zgadzać - powiedział menedżer Riosa Cameron Dunkin.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: lRollinsl
Data: 03-06-2015 16:17:26 
RIOS GOTOWY NA BROOKA, ALE CHCE WIĘKSZYCH PIENIĘDZY

Znalazł się gwiazdor.
Niech się cieszy, że w ogóle dostaje tak intratne walki.
Z poziomem jaki prezentuje i ze swoją prymitywnością powinien walczyć ze średniakami, a i to nie wiadomo z jakim skutkiem.
Walka Brooka z Riosem w ogóle nie elektryzuje,bo już dziś wiadomo, że wygra Brook.
Pytanie tylko w jaki sposób i w jakim stylu.
 Autor komentarza: pankracy
Data: 03-06-2015 18:08:29 
Ten bijok jeszcze śmie stawiać warunki?Dosyć, że dostaje szansę walki o pas a oferowana mu gaża napewno jest atrakcyjna to jeszcze się ku.wa stawia.Pewnie wie, że i tak przejebie i dlatego chce wyciągnąć jak najwięcej.
 Autor komentarza: Woolite
Data: 03-06-2015 19:56:40 
Jaka gaża?! Rios to już bokserski śmieć! Z resztą nigdy nikim wielki nie był, a tylko ochronka TOP RANK dała mu status jako takiego boksera.
 Autor komentarza: Matys90
Data: 03-06-2015 20:12:46 
Dno
-----------------------
Wodorosty
-----------------------
Komentarze na onecie
-----------------------
Metr mułu
-----------------------
Komentarze na orgu
 Autor komentarza: rocky86
Data: 03-06-2015 21:57:41 
Ni ch.j nie wiem, czego wy od niego chcecie. Twardy facet, idzie do przodu, daje ciekawe walki. Z Alvarado dal klasykę slugfestu. Solidny zawodnik z dobra pozycja marketingową, to i za grosze sie nie da obijać.
 Autor komentarza: pasozyd
Data: 03-06-2015 22:03:18 
rocky86

ja wiem Z A Z D R O Ś Ć !!!!!
 Autor komentarza: rocky86
Data: 03-06-2015 22:55:30 
pasozyd

Nie wiem czy chodzi o zazdrość, ale facet za każdym razem zostawia kawałek siebie w ringu i za półdarmo tego robic nie będzie. Manny vs Pac nuda, walki Riosa, to bojki za które powinien wręcz płacić Brandon. Nie dogodzisz :-)
 Autor komentarza: BeyrootPl
Data: 03-06-2015 22:58:30 
Nazywać Riosa śmieciem to żart!

Woolite chciałbyś się tak nap... jak Rios.

Ja tam nic do niego nie mam, zawsze daje emocje w ringu.

"Bijok" - trzeba go pocisnąć bo bijok.

Walczy asekuracyjnie to cipa, pajac, maratończyk itd.

Zdecydujcie się na inny sport. Może kolarstwo?

Tam za dużo nie będziecie mieli do hejtowania.

Ewentualnie jak kto kręcił dupą jadąc...

Matys

Skala zaje... :)
 Autor komentarza: ttrroonnkk
Data: 04-06-2015 01:26:46 
rocky86
Nie zgadzam sie, boks to dla mnie boks a nie mordobicie. Rios to smiec (jak i wielu wielu innych) ktory nie szanuje swojego zdrowia a nawet zycia ktore dal mu najwspanialszy pan Bog.
On tego nie docenia i daltego nie mam szacunku dla takich bokserow. Walki powinny wygladac jak wszystkie Floyda a gdy nadazy sie okazja, to wtedy wykonczyc przeciwnika. A nie od pierwszych rund walczyc jak by 2 pasy na siebie spuscic. Gardzie takimi ludzmi.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.