CZUDINOW Z MURRAYEM. ROSJANIE NIE CHCĄ WALKI Z GOŁOWKINEM

W pierwszej obronie regularnego pasa WBA w wadze super średniej Fiodor Czudinow (13-0, 10 KO) zmierzy się prawdopodobnie z Martinem Murrayem (29-2-1, 12 KO). Walka ma się odbyć 5 września w Wielkiej Brytanii.

- Otrzymaliśmy bardzo dobrą ofertę i myślę, że zaakceptujemy tę walkę. Ostateczna decyzja należy do trenera Fiodora, będziemy z nim o tym dyskutował - powiedział menedżer boksera Władimir Hriunow.

Impresario Rosjanina zdradził, że dostał też inną ciekawą propozycję, od obozu samego Giennadija Gołowkina (33-0, 30 KO). Kazach boksuje wprawdzie w kategorii średniej, ale od dłuższego czasu podkreśla, że jest skłonny przejść do wyższej dywizji, jeżeli otrzyma interesującą ofertę.

- Zwrócił się do nas menedżer Giennadija Oleg Herrmann, który proponował walkę we wrześniu w Niemczech. To pokazuje, jak dużym echem odbiło się zwycięstwa Fiodora nad Felixem Sturmem. My mamy jednak teraz zobowiązania do Andre Warda i najpierw tym chcemy się zająć. Giennadij sam zresztą ma wiele na głowie. Osobiście, jako osoba urodzona w Kazachstanie, nie chcę walki z Gołowkinem. Mam nadzieję, że nigdy do niej nie dojdzie - stwierdził Hriunow.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: tapir
Data: 30-05-2015 12:01:21 
'Osobiście, jako osoba urodzona w Kazachstanie, nie chcę walki z Gołowkinem. Mam nadzieję, że nigdy do niej nie dojdzie' - stwierdził Hriunow.
Ale to Czudinow wychodzi do ringu. Gdyby Czudinow nie chciał walczyć z rodakiem to mógłbym zrozumieć, ale jego menadzer?
 Autor komentarza: ricksonVELroycer
Data: 30-05-2015 12:02:56 
Fiodor może ręcznik nosić za GGG, a bycie catman to jedyne na co zasłużyć może, jeżeli postara się rzecz jasna.
Rusek chyba przesadził z %, i tak odbieram ten news.

Czudinow :D hahahaha
 Autor komentarza: lRollinsl
Data: 30-05-2015 12:07:43 
Nie bardzo chce mi się wierzyć w tę propozycję z obozu Gołowkina. Po co mu Czudinow, skoro na horyzoncie szykuje się w końcu bardzo dobrze płatna opcja z Frochem.

Coś mi się zdaje, że chcą wypromować Rosjanina na nazwisku GGG, a raczej to sprawka Hriunowa.
 Autor komentarza: ricksonVELroycer
Data: 30-05-2015 12:15:46 
Rolii

GGG nawet nie zwróci uwagi na jakiegoś Fiodora- bo to nie Emalienko ;)
Rusek krzyczy bo chce załapać parę groszy, a że krzyczy to jego sprawa hmm nie ma szans, ani na pojedynek-ani na cokolwiek póki co :-)
 Autor komentarza: ricksonVELroycer
Data: 30-05-2015 12:18:17 
https://www.youtube.com/watch?v=20-o3pIqRlI
 Autor komentarza: MLJ
Data: 30-05-2015 13:17:37 
Murray według mnie pokona Czudinowa..
To solidny, twardy, niedoceniany zawodnik..Fedor na pewno sporo zyskał pokonujac Sturma, ale Sturm to nie ten sam zawodnik co 3-5 lat temu..
Mam tylko nadzieję że łomot jaki spuścił Golovkin Martinowi nie zaważy na jego dalszej karierze i formie..
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.