BELTRAN WPADŁ NA DOPINGU - NIE BĘDZIE WALKI Z SOTO

Raymundo Beltran (30-7-1, 18 KO) od lat należy do ścisłej czołówki, ale być może nigdy nie będzie mu dane zdobyć tytułu mistrza świata. Tym bardziej, że zawisły nad nim czarne chmury.

W 2013 roku tylko zremisował z Ricky Burnsem, choć niemal wszyscy twierdzili, że to on powinien wrócić do domu z pasem WBO. Był też pojedynek z Terence'em Crawfordem, wschodzącą gwiazdą ringów zawodowych. W końcu rozbił szybko przed czasem mocnego Takahiro Ao, lecz o 0,2 kg przekroczył górny limit wagi lekkiej, przez co tytuł federacji WBO znów przeszedł mu obok nosa... Ale i tak by mu go odebrano.

Obchodzący wkrótce 34. urodziny Beltran miał zaplanowany na 27 czerwca arcy ciekawy pojedynek z Humberto Soto (65-8-2, 35 KO). Niestety już wiemy, że do tej walki nie dojdzie, przynajmniej nie teraz. Meksykanin wpadł bowiem na teście antydopingowym przeprowadzonym właśnie po starciu z Ao. Komisja Sportowa Stanu Nevada zawiesi Beltrana, co wyklucza spotkanie z Soto. Ten z kolei czeka na nowego rywala.

Póki co napływają sprzeczne informacje co do wykrytych substancji. Więcej informacji już wkrótce.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: lRollinsl
Data: 30-05-2015 05:23:43 
To to jest głupek. Najpierw nie zrobił limitu do Ao - pas by miał w kieszeni, teraz wpadł na dopingu. Niech kończy, bo kompromitacja totalna.
 Autor komentarza: PanJanekTygrys
Data: 30-05-2015 09:36:20 
Polityka.Wpadają ci co mają wpaść.
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 30-05-2015 13:31:52 
za oceanem to dopiero sie kokszą zarówno , czarni , biali , latynosi wszyscy jak leci
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.