TEAM PORTER: WAGA NIE BĘDZIE PROBLEMEM W STARCIU Z BRONEREM

Ojciec i trener Shawna Portera (25-1-1, 16 KO), który 20 czerwca w MGM Grand w Las Vegas spotka się w umownym limicie z Adrienem Bronerem (30-1, 22 KO), zapewnia, że waga nie będzie dla jego syna żadnym problemem.

"Showtime" na co dzień boksuje w kategorii 147 funtów, tym razem jednak zgodził się na limit 144 funtów. - Nie zabiegaliśmy o tę walkę, tak samo nie zabiegał o nią Broner. Po prostu telewizja NBC szukała jakiegoś dużego pojedynku w tym terminie. Okazja sama do nas przyszła i wiedzieliśmy, że jeżeli zgodzimy się na umowny limit, będziemy mieli walkę - mówi Kenny Porter.

- Może Broner myśli, że w ten sposób będzie miał przewagę. W dniu walki będzie drugie ważenie, podczas którego będzie można być dziesięć funtów ponad limitem. To żaden problem, bo Shawn i tak nigdy tak dużo nie waży. Umowny limit nie będzie dla nas kłopotem - dodaje.

Starcie Broner-Porter będzie głównym wydarzeniem gali w mieście grzechu. Oprócz tej potyczki organizatorzy potwierdzili też pojedynek Errola Spence'a Jr (16-0, 13 KO) z Roberto Garcią (37-3, 23 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: lRollinsl
Data: 25-05-2015 21:43:28 
Jeśli waga faktycznie nie będzie problemem dla Portera, jeśli wyjdzie dobrze przygotowany, to myślę, że może Bronerowi zgotować drugie piekło, jak wcześniej Maidana.
Styl Portera powinien bardzo nie pasować Bronerowi.
Ściany raczej będą za Adrienem, tak że to jego spory "atut", wynik niekoniecznie musi być dla niego niepomyślny.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.