MALIGNAGGI WRÓCI JESIENIĄ

Paulie Malignaggi (33-6, 7 KO), który z powodu kontuzji musiał odwołać swój występ na gali Khan-Algieri, zapowiedział, że wróci między dopiero jesienią.

Piątkową walkę z Dannym O'Connorem (26-2, 20 KO) trzeba było anulować po tym, jak "Magik" nabawił się urazu podczas sparingu. Przerwę od startów 34-latek wykorzysta na to, aby zająć się też innymi problemami zdrowotnymi. - Nie mogę sparować przez 30-45 dni, do tego mam narośl kostną na łokciu i zamierzam poddać się operacji. Wrócę dopiero po tym wszystkim - stwierdził.

Niewykluczone, że jesienią Malignaggi spotka się właśnie z O'Connorem, ale pięściarz z Brooklynu jest też otwarty na większe wyzwania. - Nie mam nic przeciwko konfrontacji z Dannym, tak samo jak nie mam nic przeciwko większej walce. Nie jestem pewien, co się wydarzy. To w każdym razie frustrujące, że przeszedłem cały obóz przygotowawczy, miałem zrobioną wagę, dokonałem poświęceń, a potem wszystko zostało odwołane. Potem będę musiał cały proces przechodzić od początku - powiedział.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: lRollinsl
Data: 25-05-2015 21:56:25 
Paulie powinien sobie dać już spokój. Naprawdę sporo osiągnął, sporo zdobył. Na więcej raczej już nie ma szans. Kasy mu raczej też nie brakuje.
Bez sensu (sportowego) jak dla mnie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.