FEDOSOW I THOMPSON WYGRALI TURNIEJ BOXCINO

W nocy z piątku na sobotę w kalifornijskiej Coronie poznaliśmy rozstrzygnięcia w turnieju Boxcino. W kategorii ciężkiej triumfował Andriej Fedosow (28-3, 23 KO), w junior średniej - John Thompson (17-1, 6 KO).

Rywal Fedosowa, przewyższający go osiem centymetrów Amerykanin Donovan Dennis (12-2, 10 KO) robił na początku walki użytek z przewagi gabarytów, ale już w trzeciej rundzie Rosjanin posłał go na deski mocnym prawym. W siódmym starciu Dennis był liczony ponownie, a w ósmym, po kolejnym nokdaunie, arbiter zakończył pojedynek.

Do dużej niespodzianki doszło w drugiej walce finałowej. Faworyt Boxcino Brandon Adams (17-2, 12 KO) przegrał z Thompsonem już w drugiej rundzie. W pierwszej posłał wprawdzie rywala na matę, ale w drugiej sam był dwukrotnie liczony. Pokonany próbował później tłumaczyć porażkę problemami z wagą.

- Chciałem wejść do ringu i szybko to wszystko zakończyć. Widać, że robienie wagi zrobiło swoje. Nie podszedłem do sprawy we właściwy sposób i dostałem za swoje - stwierdził.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: CELko
Data: 23-05-2015 12:45:58 
Fedosowa to okrutnie wałowali kiedyś, dobrze, że wrócił teraz czas na lepszych rywali i z normalnym składem sędziowskim.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.