CZAKIJEW TYM RAZEM NOKAUTUJE CIOSEM NA KORPUS

Rachim Czakijew (23-1, 18 KO) zrobił kolejny krok w kierunku walki o mistrzostwo świata kategorii cruiser. Przed momentem ten mocarz odprawił niezłego pięściarza z Chicago, Juniora Anthony'ego Wrighta (13-1-1, 11 KO).

W pierwszej rundzie mistrz olimpijski sprzed siedmiu lat trafiał przednią ręką, ale nie prostym, tylko prawym sierpem. W drugiej dołożył do swojego arsenału ciosy na korpus i przede wszystkim mocniejszą lewą rękę. Amerykanin oddał inicjatywę uznanemu przeciwnikowi, ale jego ciosy zbierał na luzie, na odchyleniu, fajnie amortyzując mocne bomby wystrzeliwane przez Rachima. Faworyt gospodarzy w piątym starciu zaczął się dobierać w końcu bardziej do skóry rywala i gdyby nie liny, to ten po jednym z lewych sierpów padłby na matę. Skorzystał jednak z nich, ustał, szybko doszedł do siebie i dotrwał do kolejnego gongu.

Mijały następne minuty. Przewaga reprezentanta gospodarzy nie podlegała dyskusji, ale nie był w stanie dobrać się na poważniej do skóry Wrighta. Boksował w zbyt jednostajnym tempie i gdy wydawało się, że obędzie się tym razem bez fajerwerków, Czakijew w ostatnich sekundach ósmej rundy zamiast lewym na górę, pociągnął z całego ciała lewym hakiem pod prawy łokieć Amerykanina, posyłając go na deski. Ból musiał być straszny, bo choć Wright próbował się wyprostować, to nie dał rady i został wyliczony.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: szansepromotions
Data: 22-05-2015 21:05:29 
Rakhim wariat, widziałbym go z Lebedevem albo Hukckiem
 Autor komentarza: ArturSzklankaSzpilka
Data: 22-05-2015 21:50:12 
Facet nic się nie dostosowuje do przeciwnika. Tak samo napieprza w Włodarczyka jak w jakiegoś chudego murzynka. Z armaty chcę trafić komara.
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 22-05-2015 23:57:27 
i bije kelnera ktory padl zgodnie z podpisanym kontraktem
tak jak i dimitrij. Takich rywali dobry piesciarz wciaga w runde
 Autor komentarza: jassin
Data: 23-05-2015 11:31:11 
chyba zdobyl pas IBO..
 Autor komentarza: lRollinsl
Data: 23-05-2015 12:57:15 
Czakijew vs Wright (cała walka):

https://www.youtube.com/watch?v=GBU_QsXMuws
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.