ŁUKASZ RUSIEWICZ W CIĘŻKIEJ? CHĘTNY NA ZIMNOCHA I KOŁODZIEJA

Jeden z twardszych zawodników kategorii cruiser na naszym podwórku rozważa zmianę dywizji na ciężką. Mowa o Łukaszu Rusiewiczu (19-19, 10 KO), który być może już niebawem spróbuje swych sił w najcięższej wadze.

- Chodzi mi po głowie spróbowanie się w wadze ciężkiej. Na co dzień ważę około stu kilogramów, więc masę mam odpowiednią na ten limit. W kategorii cruiser zrobiłem już sporo i nie mam tak naprawdę za bardzo z kim na polskim podwórku się konfrontować. Jeśli chodzi o zagraniczne oferty, to fakt, jest ich sporo, ale gdy przychodzi co do czego, to z sześciu ofert pozostaje jedna i w dodatku na krótkim dystansie. Taka sytuacja nie jest dla mnie zbyt komfortowa, zważywszy też na to, że jestem cały czas w treningu i utrzymuję wysoką, startową formę. Zdaję sobie sprawę, że nie jestem pięściarzem pierwszej młodości, natomiast jestem przekonany, że stać mnie jeszcze na kilka naprawdę dobrych, zaciętych pojedynków - uważa Łukasz.

- Chciałbym jeszcze w tym roku skrzyżować rękawice z Pawłem Kołodziejem lub powracającym po dłuższej kontuzji Krzysztofem Zimnochem. Jestem przekonany, że takie potyczki cieszyłyby się sporym zainteresowaniem wśród wszystkich sympatyków pięściarstwa - dodał 33-latek ze Starogardu Gdańskiego.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: progresywny
Data: 14-05-2015 16:28:10 
Dla Zimnocha idealny na powrót a dla Kołodzieja na odbudowanie.
 Autor komentarza: basu00
Data: 14-05-2015 16:35:57 
no...
 Autor komentarza: BrunonTrocki
Data: 14-05-2015 16:52:45 
W Kołodzieja jak wjedzie to go rozpier..li w drobny mak, tylko musi wjechać na pełnej parze i zrobić ulice. Kołodziej w takich sytuacjach sra, zamyka oczy i ucieka machając lewym prostym z kilometra.
Na Zimnocha, mimo, że ma więcej siły niż Zimny, może być za surowy technicznie i Zimny to taktycznie wypyka. Ale o KO nie ma mowy, walka na pełnym dystansie, Zimny go nie znokautuje, nie ma opcji w mojej opinii.

Rusek zawsze propsy za rekord z konkretami i brak kalkulacji.
 Autor komentarza: hayabooza
Data: 14-05-2015 17:23:05 
Rusiewicz jak na taki rekord to charakterem i doświadczeniem bije Kołodzieja na głowe.
Z Zimnochem by pewnie przegrał, ale z Kołodziejem wynik otwarty. Łucznik by padł.
Szacunek dla Rusiewicza za charakter i walke zawsze do końca.
 Autor komentarza: progresywny
Data: 14-05-2015 18:11:20 
Z Kołodziejem przesadzacie. Wygrywał już z lepszymi rywalami niż Rusiewicz. Rozumiem, ze Paweł okazał sie balonem i skompromitował sie w Moskwie, ale to że przegrał z mistrzem i mocno bijącym Lebiediewem nie oznacza, ze journeyman by go znokautował. Kolek wysoko na punkty by wygrał.
 Autor komentarza: pasozyd
Data: 14-05-2015 19:12:26 
BrunonTrocki

zgadzam sie w 100%
 Autor komentarza: LennoxLewisLion
Data: 14-05-2015 20:05:29 
Ja tylko raz na żywo widziałem Łukasza ,a było to w walce z niepokonanym wtedy Białorusinem Vadimem Lazarevichem 7-0-0.
Ładnie go wtedy zlał,krew się polała i w końcu "rozkręcił imprezkę"...;-),poderwał kibiców ze stołków,ale....cholerka ,za szybko skończył ,jak wszyscy mówili...:-)

Wiadomo,że to był słabiutki rywal,taki "napakowany" gościu wyszedł ,umięśniony jak terminator i chciał zabić naszego ,szaleńczo rzucił sie do ataku,ale kontry Polaka pokazały mu miejsce w szeregu.

Mniejsza z tym.

Rusiewicz całkiem przyzwoicie zaprezentował się z byłym dwukrotnym mistrzem świata wagi ciężkiej Herbie Hide i mistrzem olimpijskim Rakhimem Chakhkiev'em,co nie zmienia faktu,iż Łukasz jest dobrym Journey-Manem - jak to sie mówi.
 Autor komentarza: skud
Data: 14-05-2015 20:06:21 
Przechodzi do HW bo nie chce mu sie juz ,trzymac wagi.To ,tez moze oznaczac ze odpuszcza z trenowaniem.Liczy pewnie na wieksze zarobki.Ale ,tam juz ciezko bija i szybko moze mu sie odechciec!Kolodziej i Zimny sa o polke wyzej ,tak ze nie widze wygranej Ruska!
 Autor komentarza: wojtyla85
Data: 14-05-2015 22:03:21 
Z wiekiem jest trudniej robic wage... super sie gotuje na polskim podworku ostatnio, choc najpewniej ustawiaja nam walki na pbn. Wszyscy chca ze wszystkimi bo wyczuli ppv i dobra kaske. Dla nas SUPER!
 Autor komentarza: Darion
Data: 14-05-2015 23:43:18 
Gość z rekordem 19-19, no dajcie spokój. Przecież on do Zimnocha czy nawet drewnianego Kołodzieja jest lata świetlne. Jakby coś umiał to by w niego Wasyl zainwestował, skoro inwestował w takie lebiegi jak ww. Kołodziej czy cycek Wawrzyk. A ten jest jeszcze słabszy.
 Autor komentarza: Kadej
Data: 15-05-2015 00:19:43 
Rusiewicz jest twardy, ale nie potrafi punktować. Jako journeyman jest świetny, ale niestety nic ponadto. Choć wolę go niż Kołodzieja to szans mu za bardzo nie daję.
 Autor komentarza: CELko
Data: 15-05-2015 09:32:17 
Ja tam nie wiem, może mu płacą za przegrywanie.Kiedyś tak było jest i dzisiaj.Szkoda ogólnie Łukasza, na pewno mógłby być sporo lepszym pięsciarzem gdyby spróbował postawić nie na pieniądze a na rozwój.Tylko weź tu wyżyj z boksu...
 Autor komentarza: starycap
Data: 15-05-2015 17:24:10 
faktycznie nie znam gościa ale z tak wyśrubowanym rekordem mógłby psy karmić w schronisku
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.