MASTERNAK I MULLER ZMOTYWOWANI PRZED WALKĄ

- To nie będzie łatwa walka. Mam dla rywala sporo szacunku i z pewnością będę musiał być dobrze przygotowany. Jestem jednak pewny siebie, bo gdybym nie wierzył w swoje umiejętności, to już dawno skończyłbym z boksem - przekonuje Mateusz Masternak (35-2, 25 KO), który 6 czerwca w RPA zmierzy się z miejscowym Johnnym Mullerem (18-4-2, 13 KO). O walce informowaliśmy Was już blisko dwa tygodnie temu.

- Tylko tytuł mistrzowski w pełni mnie zadowoli. Chcę więc polecieć do RPA, zabrać co moje i wrócić do domu - dodał wrocławianin.

- Mateusz to duży, silny i dobrze wyszkolony pięściarz, więc z pewnością czeka mnie najtrudniejsza przeprawa w karierze. Muszę jednak być od niego szybszy i sprytniejszy. Pokonując kogoś takiego jak on udowodnię tym samym, iż jestem gotów na rywalizację z wielkimi w tym limicie - ripostuje zawodnik gospodarzy.

- Mateusz jeszcze nigdy dotąd nie był w takiej formie i tak głodny sukcesów - wtrąca współpromotor Polaka, Nisse Sauerland.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: rtg981
Data: 13-05-2015 13:36:51 
Jak dla mnie ten Muller jest anonimowy.

Z ciekawości spojrzałem fragmentami na jego dwie wali i zajrzałem na boksrec i nic specjalnego w nim nie widzę. Warunki fizyczne, umiejętności i siał u niego jest raczej przeciętna. Jedyny jego przeciwnik rzucający się w oczy to Ngumbu, z którym po resztą przegrał na punkty.Pozostała reszta to w większości jakieś chłopki z niespecjalnymi rekordami. Jak ostatnio zwykło się mówić "rzemieślnik" z niego i tyle.

Jedyna obawa wypływa z faktu że walka jest w RPA. Po mimo że jest przeciętniakiem to ktoś tam w niego inwestuję więc zapewne będzie chciał walkę przepchnąć. Mam nadzieję że któryś z Sauerlandów tam z nim poleci (a tak raczej będzie) i w razie potrzeby wkłuci się o swoje.

Master takich Mullerów powinien łykać bez większego problemu. Jeśli z nim by dał ciała to pozostaje tylko powrót do Polski.
 Autor komentarza: zombi
Data: 13-05-2015 13:57:38 
Masternakowi wypada pojechać, rozjechać tego Mullera, najlepiej przez ko, wrócić, trenować i czekać na dużą walkę.
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 13-05-2015 17:40:20 
Ten Mueller napewno to lepszy rywal niż ten ostani bum z argentyny ale też nie żadwnk kozak walkę powienien wygrać bezproblemowo ale niech nie lekceważy bo walka w Rpa i najlepiej przez nokuat
a potem już walki z czoółówką , Mimo że Masternak nie jest stary ma 28 lat szkoda czasu na bumów średniaków czas na wielkie walki
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.