DONAIRE I QUIGG POZNALI RYWALI. ALEXANDER WRÓCI W LIPCU

Nonito Donaire, Devon Alexander i Scott Quigg, czołowi zawodnicy swoich kategorii wagowych, przymierzają się do powrotu na ring. Wszyscy mają wystąpić w lipcu na osobnych galach. Dwóch z nich poznało już rywali.

Nonito Donaire (34-3, 22 KO), który w kategorii super koguciej odbudowuje się po dotkliwej przygodzie w wadze piórkowej, ma się zmierzyć w eliminatorze WBC z Hugo Ruizem (35-2, 31 KO). Władze tej federacji zarządziły, że 22 maja odbędzie się przetarg, który wyłoni organizatora pojedynku. Wcześniej informowano, że Donaire wróci na ring 18 lipca w Makau.

Scott Quigg (30-0-2, 22 KO), regularny mistrz WBA w dywizji super koguciej, liczył na walkę z Carlem Framptonem, ale zmierzy się z Kiko Martinezem (32-5, 24 KO). Pojedynek zakontraktowano na 18 lipca. Bokserzy skrzyżują rękawice w Manchesterze.

Nieznana jest jeszcze dokładna data powrotu między liny Devona Alexandra (26-3, 14 KO). Występujący w kategorii półśredniej Amerykanin w ostatniej walce został wypunktowany przez Amira Khana, ale w powrocie nie chce lżejszych starć i zapowiada gotowość na największe wyzwania. - Nie mam jeszcze rywala, natomiast chciałbym, aby pojedynek odbył się w lipcu. Znacie mnie, mogę walczyć z każdym - stwierdził.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.