DANIEL JACOBS ZAPOWIADA SZYBKI POWRÓT

Regularny mistrz WBA w wadze średniej Daniel Jacobs (29-1, 26 KO), który pod koniec kwietnia na gali w Chicago z udziałem Artura Szpilki i Macieja Sulęckiego dopisał do rekordu kolejne zwycięstwo, zapowiedział, że na ring wróci latem.

- Mam nadzieję, że zdołam stoczyć kolejną walkę w ciągu najbliższych 90 dni, może w lipcu lub sierpniu. Kiedy zaczynałem karierę, walczyłem co miesiąc, w ciągu roku boksowałem 13 razy. Teraz nie zamierzam walczyć aż tak często, ale mam nadzieję, że pozostanę jak najbardziej aktywny - stwierdził "Miracle Man".

Jacobs w Chicago zwyciężył Caleba Truaxa. Doskonale przygotowany 28-latek dał pokaz boksu i w dwunastej rundzie zastopował twardego rywala.

- Pokazałem, że mogę walczyć przez 12 rund z czołowym zawodnikiem. Tego chciałem, dojechać do ostatniej rundy. A kiedy już wybrzmiał rozpoczynający ją gong, powiedziałem sobie: czas to kończyć! - relacjonuje.

Nie wiadomo jeszcze, kto będzie najbliższym rywalem Amerykanina. Jacobs od jakiegoś czasu podkreśla, że chętnie zmierzy się z posiadaczem tytułu WBA Super Giennadijem Gołowkinem (32-0, 29 KO), jednak zaznacza, że potrzebuje wcześniej stoczyć jeszcze kilka walk.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Zarev
Data: 04-05-2015 14:10:28 
"Amerykanina. Jacobs od jakiegoś czasu podkreśla, że chętnie zmierzy się z posiadaczem tytułu WBA Super Giennadijem Gołowkinem (32-0, 29 KO), jednak zaznacza, że potrzebuje wcześniej stoczyć jeszcze kilka walk."

Dla faceta co do tej pory walczył 2x do roku 'kilka' walk oznacza conajmniej 3, więc walke z GGG będziemy mogli oglądnąć najszybciej za półtora - dwa lata...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.