TROPICAL CLUB FIGHT NIGHT II

Już w najbliższą sobotę w sali klubu Tropical Club w Gołębiewie Średnim odbędzie się druga edycja gali boksu zawodowego "Tropical Club Fight Night". Organizatorem jest tczewska grupa Thunder Promotions prowadzona przez Krystiana Cieśnika. Na ringu zobaczymy walki amatorskie i zawodowe z udziałem lokalnych pięściarzy oraz pojedynki K-1.

Między linami dojdzie do rewanżu pomiędzy Bartoszem Szwarczyńskim i Adamem Piórem. Ich pierwsza potyczka zakończyła się punktowym zwycięstwem zawodnika z Tczewa. Ponadto kibicom zaprezentuje się niepokonany Bartłomiej Wańczyk (13-0, 6 KO), który zmierzy się z doświadczonym Aliaksandrem Abramenką (17-50-1, 6 KO). Ciekawie zapowiada się walka Filipa Miszczaka z Adamem Wojakiem. W pojedynkach K1 zobaczymy Piotra Jankowskiego z Wojtkiem Karysiem oraz Mikołaja Grabowskiego z Tomaszem Warczakiem. W walce wieczoru zobaczymy Patryka Litkiewicza (16-7, 10 KO), który skrzyżuje rękawice z Michałem Nowakowskim i będzie to pojedynek nierankingowy. Kibiców rozgrzeją występy w boksie olimpijskim zawodników Wisły Tczew.

Bilety na "Tropical Club Fight Night II" można nabyć w Tczewie w Centrum Komórek Manhattan, siłowni EbroGym oraz w dniu gali w przed wejściem na imprezę. Bilety w cenie 25zł upoważniają też do wzięcia udziału w dyskotece po gali.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: BeyrootPl
Data: 23-04-2015 21:13:14 
Będzie mordobicie na Disco :D
 Autor komentarza: lewysierpowy
Data: 23-04-2015 22:07:42 
Jestem pewny, ze lepszy fight card będzie tuż po tej dyskotece... :D
 Autor komentarza: roycer
Data: 23-04-2015 23:59:41 
O ja pier..:D
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.