PROWODNIKOW GOTOWY NA REWANŻ, DE LA HOYA WOLI INNE ROZWIĄZANIE

- Jestem otwarty na walkę z każdym. Jeśli tylko kibice chcą zobaczyć rewanż, to bardzo chętnie znów zmierzę się z Matthysse - zapewnia Rusłan Prowodnikow (24-4, 17 KO), który choć przegrał w sobotnią noc z Lucasem Martinem Matthysse (37-3, 34 KO), to wspólnie stworzyli jedno z najlepszych widowisk ostatnich miesięcy.

- Wyślijcie mi tylko kontrakt i możemy znów walczyć. Wiem o tym, że rywal był ranny w jedenastej rundzie - dodał rosyjski bombardier. Inne plany wobec Argentyńczyka ma chyba jednak promujący go Oscar De La Hoya.

- Trafiałem go bardzo mocnymi ciosami, zebrał naprawdę wiele, aż poraniłem sobie dłonie. Ale ten facet jest twardy jak skała - komplementował rywala zwycięski Matthysse. Po ostatnim gongu jeden sędzia typował remis, zaś dwaj pozostali nieznaczną przewagę Lucasa.

- Już przed walką mówiłem wszystkim, że Lucas zasługuje na największe nazwiska, jak choćby Manny Pacquiao. Niech najpierw odpocznie, a my poszukamy dla niego najlepszych rozwiązań. On musi iść naprzód i rewanż raczej nie jest mu potrzebny. Być może kolejny pojedynek stoczy w swojej ojczyźnie - stwierdził De La Hoya.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: matd
Data: 20-04-2015 19:59:04 
Predzej ,za nim beda go przymierzac do FMJ czy Paca ,to powinien wyjasnic sprawy z Garcia.Bo Khan ma walczyc z ktoryms z 2 z walki wszechczasow.Przegral,i to przez nokaut z Dannym,przymierzaja Mathysse ,przegral,z Dannym..Wiem ze ostatnio Garcia nic nie pokazuje,i wygrywa na wyrost.Ale jest niepokonany,i jezeli chodzi o to kto najbardziej zasluguje na walke z FMJ czy pacem ,to jest to Garcia.Ale nawet nie ma spekulacji zeby go zestawic z nimi.
 Autor komentarza: Piotrowski
Data: 20-04-2015 21:07:05 
To Provodnikov jeszcze zyje ???
 Autor komentarza: SweetPea
Data: 20-04-2015 21:52:13 
Dać Provo Riosa to była by centralnie Wojna na wyniszczenie bo o tyle o ile Mathysse potrafi boksować i to robił to Rios by się napierdalał ,bo w sumie nic innego nie potrafi
 Autor komentarza: mietek36
Data: 20-04-2015 21:57:55 
Ponoc......
 Autor komentarza: matd
Data: 20-04-2015 22:17:08 
@SweetPea

Rios vs Provodnikov ,wojna wszechczasow,jezeli chodzi o intensywnosc ,naprawde swietnie to zestawiles! Mathysse walczy ofensywnie ,ale w porownaniu z Rosjaninem ,jest swietny technicznie,i bardziej mysli w ringu..walka Rios vs Provodnikov,nie do opisania,moze kunsztu bokserskiego tam wiele by nie bylo,ale wojna to malo powiedziane!
 Autor komentarza: jaszczur799
Data: 21-04-2015 11:34:38 
Oj ja też☻ zobaczyłbym tę walkę...Mega młocka , jak Rios Alvarado...I II.
A Lucasa...z Amirkiem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.