KLICZKO POD WRAŻENIEM PARKERA: TO NIEZWYKŁY TALENT

Władimir Kliczko (63-3, 53 KO) w samych superlatywach wypowiada się o 23-letnim Nowozelandczyku Josephie Parkerze (13-0, 11 KO). - To obok Anthony'ego Joshuy i Deontaya Wildera najbardziej utalentowany zawodnik wagi ciężkiej - chwali niepokonanego pięściarza.

Parker jest jednym ze sparingpartnerów Ukraińca przed jego zaplanowaną na 25 kwietnia walką z Bryantem Jenningsem (19-0, 10 KO). W przeszłości "Dr Stalowy Młot" miał też okazję sparować z Joshuą i Wilderem, na tle których, przekonuje, Parker wcale nie wypada gorzej.

- Jest niezwykle utalentowany, ma dużo siły. Bardzo różni się od Joshuy, ale obaj mają taką samą determinację i obaj są bardzo twardzi. W pewnym sensie dostrzegam w Josephie coś z siebie. Nie mam nic negatywnego do powiedzenia na jego temat. Nie wiem, jak się rozwinie, ale potencjał na pewno ma ogromny. Deontay jest już mistrzem, Anthony staje się coraz lepszy. Cała trójka wciąż się jednak uczy i musi uporać z pewnymi sprawami - powiedział.

- Parker ma idealne warunki fizyczne. Bardzo podoba mi się to, że na sparingach dąży do rywalizacji. Widać po tym, że chce zostać mistrzem. Mamy za sobą naprawdę intensywne sparingi. Świetnie się z nim pracowało, dał mi to wszystko, czego było mi trzeba - dodał.

Nowozelandczyk kolejną walkę stoczy 13 czerwca. Jego rywal na gali w Palmerston North, na której wystąpić ma też Izu Ugonoh, nie jest jeszcze znany.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Zubr
Data: 14-04-2015 10:39:28 
a co dał Izu ? Władzio powiedz coś więcej
 Autor komentarza: roycer
Data: 14-04-2015 11:55:49 
Nasz czarnoskóry Polak nie pokazał nic, co najwyżej dechy.. stąd ani słowa o Izu:)
 Autor komentarza: CELko
Data: 14-04-2015 12:16:45 
Parker to zwykły szrot, nikim nie będzie a na pewno nie mistrzem choćby Wład na emeryture odszedł to nie ma szans na pas.
Pewnie Kliczko chce go promować stąd takie głupoty wygaduje.

Koleś który zbiera ciosy od Nascimento, bez jakiegokolwiek atutu.Nie zbyt szybki, nie zbyt ruchliwy, obrona bardzo słaba i taki ktoś ma zostać mistrzem?

Śmiech na sali
 Autor komentarza: rocky86
Data: 14-04-2015 12:33:13 
Macie tu wywiad z Izu na temat sparingów z Władem:

http://www.boxingnews24.com/2015/04/interview-undefeated-heavyweight-izu-ugonoh-discusses-being-in-camp-with-wladimir-klitschko-in-preparation-for-wlads-april-25th-fight-with-bryant-jennings/
 Autor komentarza: PyrLandiA
Data: 14-04-2015 13:00:18 
Ciekawe czy na sparingach też tak klinczuje, jak podczas walk. ;D
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.