ABRAHAM vs STIEGLITZ IV JUŻ 18 LIPCA

Poznaliśmy datę już czwartej walki Arthura Abrahama (42-4, 28 KO) z Robertem Stieglitzem (47-4-1, 27 KO). Jak w trzech poprzednich, w stawce będzie pas WBO kategorii super średniej.

Póki co lepszy w tej trylogii pozostaje Arthur, który pierwszą i trzecią potyczkę wygrał na punkty. W drugiej przed czasem na skutek kontuzji oka zwyciężył Robert. Czwarte spotkanie zorganizują obie grupy na zasadzie współpracy. Pojedynek odbędzie się 18 lipca. W grę wchodzą cztery miasta - Halle, Monachium, Stuttgart oraz Lipsk.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: CELko
Data: 13-04-2015 16:33:19 
Niemcy może za 10-15 lat nie będą chcieli oglądać takich mistrzowskich starć solidnych zawodników o paski WBO.
 Autor komentarza: progresywny
Data: 13-04-2015 16:44:12 
Zapowiada się kolejna ciekawa odsłona, już IV pomiędzy tymi dwoma wybitnymi niemieckimi mistrzami. I walka z całej trylogii była najnudniejsza - Stieglitz jak na książkowego swarmera był mało aktywny i dał łatwo sobie odebrać pas. W II walce walczył już o być albo nie być, chciał za wszelką cenę odzyskać ten pas i w efekcie spuścił królowi Arturowi największe lanie w karierze, III walka z kolei to była super wojna ringowa toczona przez całe 12 rund na dobrym tempie, bardzo nieznacznie jak dla mnie wygrał Abraham, na styk.

Dlatego w IV walce faworytem będzie dla mnie Stieglitz, ponieważ jak walczy o utracony wcześniej pas, jest bardzo zmotywowany i obdarłby ze skóry tego który mu go odebrał. Teraz znowu tym kimś będzie Abraham, więc sądzę, iż Robert przyciśnie mocno już od początku i będzie wielka wojna.

Jeżeli pojedynek odbędzie się w Leipzig to z miłą chęcią bym się na niego wybrał, będą wakacje, a w hali pewnie będzie wrzawa i upał adewkatny do letniej pory roku...lol...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.