WBA: ABRIL POZBAWIONY PASA, PEREZ NOWYM MISTRZEM

Richar Abril (19-3-1, 8 KO) po raz drugi w ciągu dwóch miesięcy odwołał walkę z powodów zdrowotnych, dlatego działacze federacji WBA pozbawili go tytułu mistrzowskiego w wadze lekkiej. Mamy więc nowego championa.

Schedę po Kubańczyku przejął Darleys Perez (32-1, 20 KO). Kolumbijczyk od blisko roku dzierżył pas WBA, tylko w wersji tymczasowej. Z miejsca stał się mistrzem pełnoprawnym.

Derry Mathews (37-9-2, 20 KO) oraz Ismael Barroso (17-0-2, 16 KO) spotkają się już w najbliższą sobotę. Wobec zaistniałej sytuacji, ich konfrontację uznano za walkę o wakujący tytuł w wersji tymczasowej, jaki porzuca Perez.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: odyniec
Data: 13-04-2015 09:56:12 
Ciekawe czemu takochoczo nie pozbawili pasa Warda
 Autor komentarza: JIN
Data: 13-04-2015 11:11:58 
odyniec

albo Yoana Pablo Hernandeza czy też zezwala się nie walczyć o pasy Garcii i Petersonowi.
 Autor komentarza: Woolite
Data: 13-04-2015 13:04:24 
WBA i WBC to najwwieksze k**** w świecie bosku ;/ Wypaczają ten sport w patologiczny sposób, tak jak Bronek z WSI państwo polskie.
 Autor komentarza: Callisto
Data: 13-04-2015 13:22:53 
Hrabia Bronek to fajny koles, taki zwykly dobry swojski wujek co prawda nie z miasta a wprost ze WSI.
 Autor komentarza: progresywny
Data: 13-04-2015 16:21:27 
@Woolite, Callisto

Myślicie, że z katolami z PiS-u państwo polskie byłoby lepsze?
 Autor komentarza: CELko
Data: 13-04-2015 16:36:43 
Jak dla mnie skandal, obrabowali Abrila z pasa.
 Autor komentarza: Woolite
Data: 13-04-2015 18:15:01 
@progresywny,
nikt tu nie mówi o PISie czy katolach. Chodzi tylko o to, że w obecnym czasie Bronek "Bul" Komorowski to największe ścierwo polskiej polityki. Wygląda jak dobry wujek, dokładnie, a jest niszczycielem państwa polskiego. Nie wierzysz? Wpisz i pooglądaj na youtube filmy - wywiady, relacje Wojciecha Sumlińskiego, w którego procesie Bronek zeznawał, a czego nie pokazała w TV żadna polska stacja, chociaż były obecne na rozprawie.
Nie będę pisał ostrzejszych słów, choć chce się je wcisnąć w klawiaturę, bo bokser.org mógłby mieć kłopoty :D Tylko ant-systemowi kandydaci mogą to przerwać.
Pozdrawiam ;)
 Autor komentarza: BeyrootPl
Data: 14-04-2015 00:03:50 
JIN

Hernandez ma pas IBF
 Autor komentarza: Shay
Data: 14-04-2015 01:29:11 
Progresywny


Przestań oglądać TVN. Oczywiście, że byłoby. Choć i tak nie byłoby dobre. Polską powinna rządzić prawica, której ja jestem wyborcą- równie daleko mi do centrowego PiS co do centrolewicowej PO, ale to jest partia służb i gdyby tak rządził PiS czy Kaczyński odwalał takie rzeczy jak przez lata Tusk to byłoby to pokazywane( słusznie) jako coś nieprawdopodobnego- przy PO jest wybielanie i" tłumaczenie" władzy.

A czemu byłoby lepiej? Bo PiS już rządziło. Obniżyli CIT i składkę rentową, mieliśmy najniższy deficyt budżetu w ostatnim roku PiS od wielu lat. Musieli strącić Kaczyńskiego przed końcem kadencji( zamiast w agonii i nienawiści szerzonej przez lewicowe media ciągnąć do końca kadencji, gdzie PiS mogłoby się już nie podnieść) bo planował zaprzestać zadłużania Polski i chciał wpisać to do konstytucji. I kto by kradł?

Za PiS mieliśmy dług publiczny na poziomie ok. 450 miliardów złotych. Dzisiaj po rządach Platformy mamy 950 miliardów i to po podniesieniu mnóstwa podatków i kradzież z OFE( mam nadzieję, że dotrwam Polski, gdzie wszyscy głosujący w Sejmie za ustawą oraz podpisujący ją prezydent Komorowski trafią do więzienia).

950 miliardów długu. Już odpuszcze tysiąc afer, przepłaconych" inwestycji" i tym podobnych. Wbij sobie w głowę jedno zdanie:


Rząd Tuska( teraz jego marionetki Kopacz- dziwne, że nie przedstawia się jej jak Marcinkiewicza, prawda?) i Platformy Obywatelskiej zadłużył Polskę na kwotę większą, niż wszyscy dotychczasowi premierzy w latach 1989- 2007 RAZEM WZIĘCI.


I tutaj się kończą dyskusje, kto jest lepszy. PiS to gamonie, ale patrioci chcący( nie zawsze potrafiąc) działać na jej korzyść. Platforma to zdrajcy polskich interesów kosztem klepania po plecach przez Niemców. Nie bójmy się tego słowa- zdrajcy.


Pozdrawiam wyborca partii( obecnie) pozaparlamentarnej.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.