PAWEŁ GŁAŻEWSKI SPARUJE MIĘDZY INNYMI ZE STARBAŁĄ

Wielkimi krokami zbliża się oczekiwana przez wielu gala boksu zawodowego w Legionowie. 18 kwietnia kibiców szermierki na pięści czekają spore emocje. Głównym wydarzeniem tego wieczoru będzie rewanżowe starcie między Pawłem Głażewskim (23-3, 5 KO) a Maciejem Miszkiniem (16-3, 4 KO).

Od poniedziałku białostoczanin trenuje w stolicy pod okiem Łukasza Landowskiego. Popularny "Głaz" na dzisiaj ma zaplanowany ośmiorundowy sparing z Michałem Starbałą (12-0, 3 KO) oraz Ukraińcem Artemem Karpecem (19-0, 6 KO), po cztery starcia z każdym z nich.

- Za mną już pierwszy etap przygotowań, który miałem w Białymstoku. Za bardzo owocne uważam sparingi z Przemkiem Gorgoniem. Od początku tego tygodnia przebywam w Warszawie, gdzie czeka mnie jeszcze pięć ostatnich sparingów, ośmio i dziesięciorundowych. To już łącznie ósmy tydzień przygotowań, a ja czuję się naprawdę bardzo dobrze. Do tej walki trenuję z głową. Na pewno nie zlekceważę mojego przeciwnika. Z tego co wiem, on również trenuje bardzo ciężko i solidnie. Wcale mu się nie dziwię, to dla niego życiowa szansa - stwierdził niedawny pretendent do mistrzostwa świata wagi półciężkiej.

KUP BILET NA GALĘ W LEGIONOWIE

- Niewątpliwie nasza walka zaspokoi apetyt kibiców. Szykuje się dobre widowisko - dodał pięściarz promowany przez Tomasza Babilońskiego, organizatora gali w Legionowie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: CELko
Data: 02-04-2015 10:06:52 
Kiedyś po walce z Royem myślałem, że coś większego nawet z Głaza będzie i powalczy o MŚ realnie...

No ale Mohameddi, Miszkin i Jurgen wszystko zweryfikowali.Pozostają mu boje na krajowym podwórku i ewentualnie jakiś pas mistrza Unii Europejskiej przy dobrych lotach.O EBU będzie chyba za ciężko.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.