SPARINGI POLAKÓW

Kwiecień będzie pracowitym miesiącem dla polskich pięściarzy. Większość z nich ma bowiem zaplanowane starty, trochę więc o ich sparingach.

Przemysław Gorgoń - brązowy medalista ostatnich Mistrzostw Polski w wadze półciężkiej, sparuje z Pawłem Głażewskim (23-3, 5 KO). Pięściarz z Białegostoku 18 kwietnia w Legionowie wyjdzie między liny do rewanżu z Maciejem Miszkiniem (16-3, 4 KO).

Robert Parzęczewski (8-0, 3 KO) jest już w Dzierżoniowie, gdzie przybył na krótkie konsultacje do Piotra Wilczewskiego. Przy okazji jednak również sparuje z Andrzejem Sołdrą (11-1-1, 5 KO), który również ma zaplanowany pojedynek na galę w Legionowie.

Tego samego wieczoru na ringu zamelduje się także Rafał Jackiewicz (46-12-2, 21 KO). On dla odmiany toczy sparingi zadaniowe, czyli nie na pełnych obrotach, z Maciejem Sulęckim (19-0, 4 KO).

Tydzień później - tj. 25 kwietnia, oczywiście za oceanem, kolejny bój w wadze ciężkiej stoczy Adam Kownacki (8-0, 8 KO). Polak póki co trenuje z niepokonanym Jarrellem Millerem (11-0-1, 9 KO). Dziś obaj panowie przesparowali wspólnie siedem rund.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Jackass
Data: 28-03-2015 03:14:26 
A Adam Kownacki poprawił trochę formę czy dalej objada się smalcem i bekonem??? Dawno nic o nim nie było.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.