LOPEZ: TO BYŁO FATALNE PRZERWANIE, CHCĘ NAJLEPSZYCH!

Andre Berto (30-3, 23 KO) uratował karierę i znokautował w szóstej rundzie Josesito Lopeza (33-7, 19 KO), zdobywając tytuł tymczasowego mistrza świata WBA w wadze półśredniej, ale jego rywal nie zgadza się z przerwaniem walki. - Nic mi nie było. To podanie jest dziesięć razy gorsze od tego z potyczki z Maidaną. Nie byłem zraniony, mogłem walczyć dalej - przekonuje "Riverside Rocky".

Zwycięski Berto mówi, że długo się rozkręcał, ale w pewnym momencie nabrał pewności, że nic nie może mu się stać. Chwilę później dwukrotnie posłał przeciwnia na deski i zmusił sędziego do przerwania pojedynku.

- Myślę, że było nieźle. Rozkręcałem się jakiś czas, ale potem złapałem rytm i dotarło do mnie, że on nie może mnie zranić. Wtedy wprawiłem ręce w ruch. Zadecydował lewy prosty. Trafiałem go przez całą noc. Josesito to twardziel, przyjął wszystko. Nie mogę się doczekać wyniku oglądalności. Nie wiem, co będzie dalej. Odpocznę przy rodzinie, a potem pogadamy z Alem Haymonem i zobaczymy - oświadczył na konferencji prasowej.

- Nie byłem sobą w stu procentach - wyznał pobity Lopez. - W trzeciej rundzie zrujnowałem lewą rękę. To nie byłem ja. Były szanse, ale ich nie wykorzystałem. Berto był do trafienia, po prostu się nie udało. Jest twardy, ale nie widziałem niczego, co mogłoby mnie zatrzymać na drodze do wygranej. Gdyby walka nie została przerwana, mogłem zwyciężyć. Chcę dalej bić się z najlepszymi. Przegrywanie jest słabe, nie byłem dziś gotowy na porażkę. Walki z najlepszymi wydobywają ze mnie najlepsze.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Krzych
Data: 14-03-2015 16:07:33 
Sędzia powinien poczekać jeszcze przynajmniej do kolejnego nokdaunu, ale to nie zmienia faktu, że Lopez padł trochę jak mucha, a potem padł drugi raz od pierwszego mocnego ciosu. Sędzia mógł się trochę pospieszyć, ale nawet jakby puścił walkę to nie wynikło by z tego wiele więcej niż kolejne nokdauny.
 Autor komentarza: CELko
Data: 14-03-2015 16:36:39 
Josesito bardzo szybko do siebie dochodzi po otrzymaniu nokdaunu, więc zgodzę się z jego zdaniem.Trochę za wcześnie przerwana walka jednak może z korzyścią dla jego zdrowia..
 Autor komentarza: MLJ
Data: 14-03-2015 16:41:35 
Josesito za dużo miał ostatnio już porażek przed czasem. Moim zdaniem słuszne przerwanie..
Berto widzę że został pretendentem dla Thurmana, Myślę że Keith go poskłada..
 Autor komentarza: CELko
Data: 14-03-2015 16:46:28 
Thurman z Berto nie będzie miał problemów, jest bardziej kompletnym zawodnikiem.Do tego dysponuje ciosem który odbierze szybko chęć walki Haitańczykowi.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.