KRZYSZTOF CIEŚLAK POŻEGNA SIĘ W MAJU Z RINGIEM

Podczas majowej gali organizowanej przez Mariusza Grabowskiego swój ostatni pojedynek stoczy Krzysztof Cieślak (22-5, 7 KO). Na dzień dzisiejszy wiadomo, że walka odbędzie się na dystansie ośmiu starć w limicie umownym 60 kg.

- Zależy mi na tym, by zmierzyć się z solidnym rywalem. Chciałbym jeszcze walczyć, serce by chciało, jednak rozum mówi mi co innego. Ten wypadek dał mi się we znaki. Mam słaby wzrok, odczuwam ból w barkach. Nie czuję się spełnionym zawodnikiem, mogłem osiągnąć znacznie więcej. Na pewno w ostatnim pojedynku pokażę serce, charakter i wolę zwycięstwa. Bardzo bym chciał, żeby kibice właśnie takiego mnie zapamiętali - powiedział "Skorpion".

Krzysiek rozpoczął już pierwszy etap przygotowań w rodzinnym Wołominie, skupiając się nad przygotowaniem fizycznym.

- Dużo biegam i chcę wzmocnić się fizycznie. Sparować będę z reprezentacją Hussars Poland pod okiem Zbigniewa Raubo. Mam również możliwość trenowania z Andrzejem Gmitrukiem - dodał były młodzieżowy mistrz świata, który po zakończeniu kariery chciałby spróbować swoich sił w roli trenera.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: TheKudiq
Data: 03-03-2015 17:38:46 
Dobra decyzja, oby wygrał i ładnie się pożegnał.
 Autor komentarza: anonim1928
Data: 03-03-2015 18:08:20 
Szkoda bo Cieślak nie jest jeszcze starym pięściarzem i mógłby chwile powalczyć i choć raczej żadnych poważnych tytułach czy rywalach raczej myśleć nie powinien to z jego stylem i sercem do walki dałby jeszcze duzo ciekawych wojen i mógłby się stać ulubieńcem kibiców niezależnie od ich wyniku!
 Autor komentarza: teanshin
Data: 03-03-2015 18:27:49 
W sumie dobrze bo jak juz zmiany w organizmie zachodza to czas zmienic profesje. Zycze powodzenia na emeryturze.
 Autor komentarza: Vroo
Data: 03-03-2015 20:12:05 
Taaa. Ile razy on się już miał żegnać?
 Autor komentarza: maniekz
Data: 03-03-2015 21:15:27 
Historia Cieślaka nadaje się na dobry scenariusz do filmu. Życie dało mu szansę i to nie raz, ale trzeba przyznać że nabrał pokory. Szkoda jego zdrowia na bujanie się między linami. Silny fizycznie i dający bardzo dobre walki przy których było sporo emocji.

Nie każdy musi być mistrzem świata, ale wolę po 100 kroć takiego Krzycha niż jakieś Szpulki i inne gady.
 Autor komentarza: Cooperek
Data: 03-03-2015 21:54:01 
maniekz
Sympatia kibiców kołem się toczy. Jeszcze dwa lata temu jechano po Cieślaku jak po dzikiej świni, głównie za brak pokory.
 Autor komentarza: miguelangelcotto
Data: 04-03-2015 00:22:11 
Ciekawy zawodnik lubię go za serce i styl. Ale wiele jego walk, a szczególnie wypowiedzi po złych werdyktach pozostawia niesmak. Koniec końców, zawodnik na walkę którego zawsze warto iść.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.