EUBANK JR CHCE REWANŻU Z SAUNDERSEM

Tuż po efektownym zwycięstwie nad Dmitrijem Czudinowem i zdobyciu pasa WBA wagi średniej w wersji tymczasowej Chris Eubank Jr (19-1, 14 KO) natychmiast rzucił rękawice swojemu jedynemu dotąd pogromcy.

Niemal dokładnie trzy miesiące temu syn legendarnego championa sprzed lat uległ nieznacznie Billy'emu Joe Saundersowi (21-0, 11 KO) na punkty. Czy dojdzie do ich drugiej potyczki?

- Chcę tylko tego rewanżu, bo jestem gotowy na odkupienie. Billy, idę po ciebie - mówił rozentuzjazmowany tryumfator tuż po zejściu z ringu.

- Szczerze? Moim zdaniem jestem o klasę lepszy niż on. Czas na rewanż - dodał.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 01-03-2015 10:46:30 
Walka calkowicie pod Eubanka, pierwsza runda Chudinov dostal z lokcia, powieka rozcieta, zero reakcji sedziego, pozniej przedtrzymywanie zero ostrzezen czy odebrania punktu i na koniec 10 sekund przed koncem Chudinov zastopowany. Ten caly Eubank to jakis zart, w narozniku ojcec wskakuje na ring i mowi synowi jak ma walczyc a trener tylko wyciera jemu pot i smaruje wazelina. Nie wiedzialem ze boks w Angli tez moze byc az tak stronniczy. W kazdym wywiadzie za plecami mlodego stoi stary i kontroluje co ma mowic. Jezeli Saunders da mu rewanz to juz bedzie inna para kaloszy.
 Autor komentarza: MarkS
Data: 01-03-2015 11:31:56 
W tej walce to jeszcze sędzia coś tam Eubankowi pokazywał. Sędzia pojedynku Fury - Hammer - ten to dopiero jajcarz - cała walkę patrzył co robi Hammer, w czasie zwarć klepał go po rękach i coś mu pokrzykiwał. Jak w takiej sytuacjo zawodnik ma się koncentrować na walce?. Czy naprawdę ta pomoc była Furemu potrzebna?.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.