DAWID KWIATKOWSKI WRÓCI MIĘDZY LINY W CZERWCU

Dawid Kwiatkowski (8-2-1, 3 KO) planuje jeszcze w pierwszym półroczu stoczyć dwa pojedynki na dystansie nie krótszym niż sześć starć. Pierwszy występ zawodnika z Oświęcimia planowany jest na początek czerwca podczas gali organizowanej przez Marcina Najmana, prywatnie kolegi pięściarza.

- Nie chcę boksować już na dystansach krótszych niż sześć starć. Chciałbym się rozwijać i piąć w górę - nie ukrywa. Kwiatkowski jest związany kontraktem promotorskim z Najmanem oraz Robertem Walczakiem, który gwarantuje stoczenie trzech walk w ciągu roku. - Jestem zadowolony. Nikt nie dostał takiego kontraktu jak ja.

Dawid trenuje w swoim rodzinnym mieście, skupiając się głownie nad techniką - Jest wiele elementów do poprawy. Z ostatniego swojego pojedynku nie jestem zadowolony, robiłem wiele błędów, nie słuchałem mojego trenera i byłem stremowany. Nie wiem co się stało, ale to nie był prawdziwy Kwiatkowski. Podczas kolejnej potyczki pokażę kibicom lepszy boks - zapewnia.

Pięściarz boksujący w wadze półśredniej już niebawem rozpocznie sparingi z zawodnikami Wisły Kraków oraz z Bielska-Białej. Przypomnijmy, że pod koniec października Kwiatkowski po przeciętnej walce tylko zremisował z Białorusinem Andriejem Staliarczukiem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: JenningsFan
Data: 12-02-2015 15:24:20 
Vs. Justin Bieber
 Autor komentarza: RealDolar
Data: 12-02-2015 16:29:35 
to on śpiewa czy walczy ? hmmmm ;)
 Autor komentarza: RealDolar
Data: 12-02-2015 16:29:35 
to on śpiewa czy walczy ? hmmmm ;)
 Autor komentarza: Rollins
Data: 12-02-2015 17:04:17 
Cyt. "Dawid Kwiatkowski - Nie chcę boksować już na dystansach krótszych niż sześć starć. Chciałbym się rozwijać i piąć w górę"

Proponuję wspinaczkę wysokogórską :-)
 Autor komentarza: wojtyla85
Data: 12-02-2015 19:51:56 
Pieprzony cyganski cwaniak z oswiecimia... wozi sie jak reszta tej bandy! Cale szczescie ze ktos tego leszcza upiluje juz niedlugo! Nalezy mu sie ciezkie ko tak jak calej rodzince...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.