KRZYSZTOF CIEŚLAK: CHCĘ SWOJE PIENIĄDZE

Tak jak należało się spodziewać, na wieść o decyzji Rafała Kaczora swojej złości nie ukrywa Krzysztof Cieślak (22-5, 7 KO), który był inicjatorem pomysłu majowej walki.

"Skorpionowi" tak zależało na tym spotkaniu, że był gotów nawet odpuścić swojemu wrogowi zaległe pieniądze, tylko po to, by spotkać się z nim pomiędzy linami. Teraz zapowiada, że nie odpuści.

- Ja po prostu chcę należne mi pieniądze. Niech ta parówa mi je w takim razie odda, skoro boi się walczyć. Wtedy sprawa będzie załatwiona. Jeżeli ten facet ma honor, niech mi je odda. On i tak bardzo dużo mi zawdzięcza. Przecież chciałem mu darować ten dług, jeśli podjąłby ze mną rękawice. Nie wykorzystał tej szansy, dlatego niech oddaje to, co mi się należy - powiedział były młodzieżowy mistrz świata federacji IBF.

Promotorem tego wydarzenia miał być Mariusz Grabowski. Zaistniała sytuacja wcale nie przekreśla jednak współpracy na tej linii.

- Prawdopodobnie nawiążę współpracę z panem Grabowskim i może zaboksuję u niego na gali już w maju. To byłby jakiś zagraniczny rywal. Chcę zobaczyć i sprawdzić, jak będę wyglądał po dłuższej przerwie - dodał, miejmy nadzieję wciąż jadowity "Skorpion".

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: ramzesik
Data: 12-02-2015 12:14:34 
WAAARRR krzysiu, tylko ostroznie na motorze jezdzij,nie bedziemy cie zdrapywac z asfaltu :D
Kaczor byl jest i bedzie pizdą,szacun dla cieslaka,nie wiem w jakies jest formie ale jakby wyszedl w takiej jak chcobyz Arielem to skonczyloby sie jak walka z Maszczykiem. zderzenie ze scianą
 Autor komentarza: teanshin
Data: 12-02-2015 12:20:06 
Kaczor wie ze dostal by lanie zycia a takze wiedzial ze Cieslak skonczyl kariere dlatego szczekal na lewo i prawo, ale jak juz zaczely sie negocjacje to mu rura zmiekla. To tylko pokazalo kim byl i jest Kaczor, zwykla rura.
 Autor komentarza: Rollins
Data: 12-02-2015 12:31:36 
Cyt. "- Ja po prostu chcę należne mi pieniądze. Niech ta parówa mi je w takim razie odda... - powiedział były młodzieżowy mistrz świata federacji IBF."

Szacunek za szczerość :-)
 Autor komentarza: Kadej
Data: 12-02-2015 14:01:21 
A tak w listopadzie Kaczor chciał walczyć z Cieślakiem.
 Autor komentarza: Grzelak
Data: 12-02-2015 15:38:45 
Niech odda sprawę do sądu zamiast obrażać. Nawet jeżeli Kaczor zawalczy z długu go to nie zwalnia.
 Autor komentarza: Stuca02
Data: 12-02-2015 19:11:32 
Podzielam stanowisko w tej sprawie Krzyska Cieślaka.A Kaczor no cóż wiemy od dawna ze w tym Kraju Kaczor czy kaczka,tylko dużo gadają nic poza tym...Krzysiek trzymam kciuki życząc dużo zdrowia
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.