KONRAD DĄBROWSKI: WRÓCĘ W MARCU

Konrad Dąbrowski (5-1, 1 KO) - pięściarz promowany przez Krzysztofa Zbarskiego, po prawie dziewięciu miesiącach przerwy prawdopodobnie wróci między liny w marcu.

- Tak długie przerwy nie są przypadkowe. W czasie wolnym od startów dużo się uczę, poprawiam technikę, gdyż zdaję sobie sprawę z tego, że jest jeszcze mnóstwo pracy przede mną. Teraz przygotowując się do startu dużo sparuję w lokalnym klubie z zawodnikami MMA, którzy dają mi niezły wycisk.

Dokładna data i miejsce pojedynku nie są jeszcze znane, natomiast wiemy, że pięściarz boksujący w kategorii super lekkiej zaliczy swój kolejny występ już na dystansie sześciu rund, a nie jak to miało miejsce ostatnio na przestrzeni czterech.

- Chciałbym stoczyć cztery walki w tym roku - nie ukrywa podopieczny trenera Jacka Dąbrowskiego, na co dzień komentator jednej ze sportowych stacji telewizyjnej - Łączę przyjemne z pożytecznym. Dzięki temu mogę dużo podpatrywać od innych i później wykorzystać to podczas własnego treningu - przyznaje zawodnik z Warszawy.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: vgsi
Data: 12-02-2015 07:48:42 
ten chłopak ma potencjał na dobrego zawodnika powodzenia Konrad.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.