KOLEJNI PIĘŚCIARZE POTRENUJĄ W USA?

W ostatnim czasie modne się stało wśród polskich pięściarzy latanie za wielką wodę w celu podnoszenia swoich umiejętności. W styczniu szef grupy Tymex Boxing Promotion - Mariusz Grabowski, wybrał się z wizytą do Nord Bergen do swojego partnera biznesowego, Mariusza Kołodzieja, właściciela Global Boxing. Wszystko w celu ustalenia planu działania na nadchodzący rok.

Współpraca obu promotorów wygląda w ten sposób, że jeden drugiemu nie wchodzi w drogę i daje swobodę w działaniu - Jeśli gala jest w Polsce, organizuję ją ja, jeżeli w USA, organizuje ją Mariusz, to bardzo dobry układ - twierdzi szef Tymex Boxing.

Bardzo możliwe, że w najbliższym czasie zawodnicy Grabowskiego będą latać za ocean w celu szlifowania swoich umiejętności. - Gym Global Boxing jest dla naszej grupy otwarty.

Jako pierwsza miałaby tam polecieć Ewa Brodnicka (6-0, 2 KO) - Ewa daje z siebie wszystko na treningach, widzę jak się stara ta dziewczyna - uważa Grabowski. Dla pozostałych zawodników drzwi również zostają otwarte, ale są pewne warunki do spełnienia.

- Jeżeli będę widział, że chłopaki się starają, dają z siebie wszystko podczas treningu, rokują na przyszłość, to na pewno dostaną szansę zobaczenia innego bosku - mówi otwarcie promotor z Pionek.

Przypomnijmy, iż w jego stajni występują również między innymi Nikodem Jeżewski (9-0-1, 5 KO) w kategorii cruiser, Michał Gerlecki (9-0, 5 KO) i Robert Parzęczewski (7-0, 3 KO) w półciężkiej czy Damian Wrzesiński (6-0, 3 KO) w lekkiej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: bigdave
Data: 06-02-2015 20:55:50 
North Bergen*
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.