RAFAŁ KACZOR: UTRĘ CIEŚLAKOWI NOSA

Przedwczoraj informowaliśmy Was już o potyczce Rafała Kaczora (2-1) z Krzysztofem Cieślakiem (22-5, 7 KO). Pięściarz z Wałbrzycha pomimo mniejszego doświadczenia na ringach zawodowych zapowiada, że pokona "Skorpiona".

Inicjatorem wszystkiego był Cieślak. Pojedynek odbędzie się na dystansie ośmiu rund w limicie około 58-59 kilogramów - pod koniec maja bądź w czerwcu.

Dla pięściarza z Wołomina walka ze swoim "odwiecznym wrogiem" będzie miała głównie aspekt osobisty - To sprawa honoru - nie ukrywa "Skorpion". Natomiast zawodnik z Wałbrzycha to starcie traktuje typowo w wymiarze sportowym - Ja jestem sportowcem, będę chciał mu utrzeć nosa. I zrobię to.

Sprawy finansowe nie zostały jeszcze dogadane. Olimpijczyk z Pekinu powiedział jasno, że jeżeli kasa nie będzie się zgadzała, do ringu nie wejdzie.

CIEŚLAK: TO SPRAWA HONOROWA

- Pieniądze muszą się zgadzać. Mam dwójkę dzieci, dlatego jeżeli finanse będą odpowiednie, możemy usiąść do rozmów. Waga nie może też przekroczyć ustalonego limitu - powiedział stanowczo Kaczor.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: tolek78
Data: 31-01-2015 12:58:18 
Jak Kaczor przegra to niech się do mnie zgłosi to może mu załatwię prace u mnie w firmie jako rzeźnik:):):)doświadczenie z nożem w ręku już ma
 Autor komentarza: GaD1
Data: 31-01-2015 13:07:40 
Chyba przytniesz mu nosa. Nożownik.
 Autor komentarza: arpxp
Data: 31-01-2015 13:10:16 
RAFAŁ KACZOR: UTNĘ CIEŚLAKOWI NOSA
 Autor komentarza: Tezeusz
Data: 31-01-2015 13:40:30 
Jak pamiętam, to nie był nóż tylko tulipan :). Coś tam chłopaki sobie wyjaśniali, a to przy wódzie tak się kończy... ;). Będą teraz mieli okazję wyjaśnić sobie wszystko do reszty i przybić piątki na koniec.
 Autor komentarza: Ned
Data: 31-01-2015 13:45:45 
@Tezeusz

No, już, już. Jeszcze po pleckach poklep nożownika.

Standardowo przypominam:

http://s13.postimg.org/g5oev42ef/Wfi_Ppo_P.png
 Autor komentarza: zbychter
Data: 31-01-2015 14:25:18 
Tak czy siak nożem czy tulipanem to jako bokser się nie zachował, a Cieślakowi o ile dobrze pamiętam zastopowało to karierę. Liczę na zaciętą walkę i na to, że po przegranej kaczor zniknie z boksu, bo to jest "autorytet" pokroju mustafy kociunglu.
 Autor komentarza: Jaguar87
Data: 31-01-2015 14:26:38 
Pieniadze się muszą zgadzać.Mam dwójke dzieci.To idź do pracy i zarób na te dzieci i nie płacz ,że pieniadze muszą się zgadzać.Osiagnij cos najpierw a później wołaj o hajs a nei na odwrót.Gdzie się podziała pasja,talent,serce do sportu ? poświęcenie,zaangażowanie,miłość,każdy teraz pieniadze i pieniadze i to najcześciej wołają Ci co chuja potrafią.A później taki głażewski płacze i cisza o nim,bo dostał w pizde.Wolodarczyk,skąmlał o hajs i oddał tytuł za darmo.Kurwa najpierw trzeba pokazać swoją wartość a nie wołać,skamlać o hajs,jak Ci nie pasuje to zapierdalaj do roboty,albo kąbinuj żeby mieć ten hajs.Jak mnie drażni to ostatnio jak każdy z tych początkujących pieściarzy mówi o hajsie :D:D:D to jest żałośne bardziej niż smieszne.Pieniadze się musza zgadzać :D jakie kurwa pieniadze,masz chuju tyle,nie pasuje to wypierdalaj i zapierdalaj na budowe do Angli.Albo pokaz ,że jesteś warty rozmó na temat pieniedzy.
 Autor komentarza: ADS
Data: 31-01-2015 14:58:21 
@Jaguar87

Kaczor właśnie kombinuje, wie że jest "jakis tam" popyt na ta walke, wiec domaga sie wiekszych pieniedzy. Poniekad masz racje, iz Kaczor niczego nie udowodnil w ringu, stoczyl dopiero 3 walki (z czego jedna przegral) i juz ma jakies wymagania finansowe. Wlodarczyka mozna zrozumiec, bo byl mistrzem swiata.
 Autor komentarza: heinz
Data: 31-01-2015 16:00:53 
Szumowina.
Powinien garować do dziś dnia.
 Autor komentarza: Loki
Data: 31-01-2015 22:14:16 
do redakcji bokser.org Cieślak nigdy nie był z Wołomina i nigdy nie będzie!!! dnia by nie przeżył we Wołominie !!!świnia jebana oszustka !!! mieszka we wsi Nadma miedzy Markami a Radzyminem ... proszę nie pisać że jest z Wołomina !!!!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.