PROMOTOR SEFEREGO: ZA NAMI 85 RUND CIĘŻKICH SPARINGÓW

- Toruń to dla nas żaden problem, wszak Nuri praktycznie przez całą swoją karierę boksował na obcym terenie. To dla nas żadna nowość - mówił wczoraj na treningu medialnym Erol Ceylan, szef stajni EC Boxpromotion i promotor Nuri Seferego (36-6, 20 KO), który w sobotni wieczór w Toruniu zmierzy się z Krzysztofem Głowackim (23-0, 15 KO).

"Albański Tyson" w ramach przygotowań do tego starcia sparował 85 rund z czterema różnymi sparingpartnerami. Jednym z nich był sławny Juan Carlos Gomez, a drugim kolega z sali, Christian Hammer.

- W sobotę pokażemy naprawdę dobre widowisko. Nuri jest w świetnej formie. Za nami osiem tygodni ciężkich przygotowań, z czego trzy to trudne sparingi. W tym pojedynku pieniądze nie są najważniejsze, tylko pas federacji WBO na horyzoncie. Pieniądze przyjdą same jeśli Nuri będzie wygrywał - kontynuował jego promotor.

Seferi ma swoich wiernych kibiców, którzy jeżdżą za nim regularnie na wszystkie walki. Podobnie ma być i tym razem w Toruniu.

- Spodziewamy się sporo kibiców albańskich, od dwustu do sześciuset - szacuje Ceylan. Przypomnijmy, że relację z tej gali przeprowadzi Polsat Sport.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: odyniec
Data: 30-01-2015 07:58:20 
to chociaz wykupia Wasylowi te bilety bo miejsc wolnych wiecej niz zajetych
w polowie gali beda bilety rozdawac za darmo zeby w tv nie bylo widac pustej hali
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.