GALE HAYMONA RAZ W MIESIĄCU NA SPIKE TV

Amerykańska stacja Spike TV potwierdziła rozpoczęcie współpracy z najpotężniejszym człowiekiem boksu, Alem Haymonem. W ramach kilkuletniego kontraktu na jej antenie będzie gościć jedna gala miesięcznie.

Pierwsze zawody z serii Premier Boxing Champions, jak już informowaliśmy, będą miały miejsce w piątek 13 marca w kalifornijskim Carson. Ich główną atrakcją będzie starcie Andre Berto (29-3, 22 KO) z Josesito Lopezem (33-6, 19 KO). Wcześniej kibicom zaprezentują się też Shawn Porter i Roberto Garcia.

Docierająca do blisko 100 milionów amerykańskich domostw telewizja ma pokazywać występy zarówno gwiazd szermierki na pięści, jak i zawodników dopiero stawiających pierwsze kroki na dużej scenie. - Bokserzy są dla nas najważniejsi. To oni są gwiazdami, a my udostępnimy im platfoermę, która pozwoli im pokazywać, dlaczego zaliczają się do najlepszych i najbardziej ekscytujących sportowców na świecie - powiedział Kevin Kay, prezydent Spike TV, która regularnie pokazuje też gale Bellatora (MMA) i Glory (kickboxing).

Ogłoszenie współpracy ze Spike TV to już drugi duży ruch Haymona w tym miesiącu. Kilkanaście dni temu oficjalnie poinformowano o podpisaniu umowy z potężną stacją NBC. Tylko w tym roku telewizja ta pokaże 20 gal Haymona - pierwsza, z udziałem Keitha Thurmana, Roberta Guerrero, Adriena Bronera i Johna Moliny, już 7 marca.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: LatajacyDywanik
Data: 23-01-2015 14:43:31 
Myślę, że to naprawdę znakomite nieosunięcie strony Haymona, jesli chodzi o promowanie boksu w USA gdyż grono potencjalnych odbiorców zwiększy się ogromnie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.