CHWALĄ HAYMONA

Pierwsze kroki Ala Haymona na rynku bokserskim - te oficjalne, robią wrażenie. Tajemniczy menadżer najlepszych pięściarzy jest chwalony niemal przez wszystkich.

- Haymon i NBC będą wywierać od teraz na konkurencyjnych stacjach HBO oraz Showtime presję, co może wyjść tylko na dobre - uważa wspaniały mistrz sprzed lata, "Sugar" Ray Leonard.

- To co się dzieje z pewnością jest świetne dla tej dyscypliny. Stacja NBC żyje boksem. Oni potrzebowali kogoś takiego jak ja, a ja potrzebowałem takiej telewizji. To wspaniałe, tak samo jak Al Haymon jest wspaniały - winszuje swojemu szefowi Adrien Broner (29-1, 22 KO), który 7 marca skrzyżuje rękawice z Johnem Moliną (27-5, 22 KO).

Lamont Jones z NBC wtórował pięściarzowi - Przyjrzyjcie się tym zestawieniom i parom, a potem zadajcie sobie pytanie, czy pan Haymon jest dobrem dla boksu? Moim zdaniem odpowiedź nasuwa się sama. To inwestycja w przyszłość tego sportu.

Równie entuzjastycznie o całym projekcie wypowiada się Danny Garcia (29-0, 17 KO). On na drugiej gali - 11 kwietnia, stanie do unifikacji trzech pasów w wadze junior półśredniej, mając naprzeciw siebie Lamonta Petersona (33-2-1, 17 KO).

- Jestem podekscytowany mogąc być częścią tego projektu - stwierdził. I tylko Dan Rafael, znany dziennikarz, pokręcił nosem - Niestety kibice będą musieli się przyzwyczaić do czegoś, czego nie lubią, mianowicie reklam pomiędzy rundami...

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: progresywny
Data: 15-01-2015 07:49:15 
Ciekawe jak Haymon wyobraza sobie organizować wszystkim swoim pięściarzom, których ma od cholery walki. Raz na 3-4 lata będą walczyć?
 Autor komentarza: rzedzian
Data: 15-01-2015 10:00:28 
Na zdjęciu z miniaturki jest czarny Korwin :)
 Autor komentarza: StasioKolasa
Data: 15-01-2015 10:13:18 
Haymon ma plan i go realizuje,a machina dalej.Może trochę na wyrost,ale oceniając to wszystko racjonalnie to arum i Oscar mają poważnego konkurenta,a za kilka lat może to wszystko się jeszcze bardziej zmienić i Haymona stajnia będzie gigantem na rynku bokserskim że nikomu się to kilka lat temu nawet nie śniło.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.