WIDEO: AWESOME vs HRYNIUK - FINAŁ MEMORIAŁU LESZKA DROGOSZA

I znów powracamy do Memoriału im. Leszka Drogosza i przedstawiamy Wam finałową walkę w wadze super ciężkiej. Amerykanin Cam F. Awesome - niegdyś znany jako Lenroy Thompson, ma na koncie wygrane z tak znanymi zawodowcami jak Tor Hamer czy Bryant Jennings. Choć międzynarodowych sukcesów dotąd nie osiągnął, to na swoim podwórku pozostaje numerem jeden. U nas jednym z liderów jest Roger Hryniuk i właśnie ci dwaj panowie spotkali się z sobą w potyczce finałowej. Zapraszamy.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: skud
Data: 13-01-2015 17:34:22 
Takich jak Awesome,to Kownacki juz 8 skonczyl przed czasem w USA.Hryniuk prezentowal sie jak ,by ciezarowcowi zalozyli rekawice i kazali boksowac.Chlpoie zrzuc z 10 kg. i zacznij treningi od poczatku,dieta,technika itd...!
 Autor komentarza: szansepromotions
Data: 13-01-2015 18:50:04 
oklepał go jak dziecko .
Może wierzbicki by sobie lepiej poradził?
 Autor komentarza: Rollins
Data: 13-01-2015 21:39:03 
Nie popisał się Hryniuk.
Jego defensywa opiera się chyba tylko na... zamknięciu oczu :-)

Skandować jego imię w tej walce wydawało się wręcz nietaktowne :-)
 Autor komentarza: zniszcze
Data: 13-01-2015 21:47:26 
Czy ten Hryniuk nie miał kiedys debiutu w zawodowstwie ? Wydaje mi sie ze goscia widzialem w polsacie, chyba ze to jakas pokazowa walka byla , przegral ja. Niestety mocno ograniczony boksersko, serducho ma do walki ale gdyby schudl to moze zaczalby walczyc a nie bic sie. Na razie taktyka - do przodu i niech sie dzieje co ma sie dziac, gorzej jak przeciwnik jest mobilny to nawet i tej taktyki nie da sie zrealizowac. Gmitruk w Puncher mowil ze widzi 3 bokserow z potencjalem w WSB, ciekawe kogo
 Autor komentarza: Majnus
Data: 14-01-2015 19:47:51 
Amerykanin pewnie wygrał.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.