GWIAZDY GBP ODCHODZĄ OD OSCARA W RĘCE HAYMONA!

Jest trójstronne porozumienie na linii Oscar De La Hoya, Richard Schaefer, Al Haymon. Od "Złotego Chłopca" odchodzą w ręce Haymona między innymi Adrien Broner (29-1, 22 KO), Danny Garcia (29-0, 17 KO) i - tu cytat "Większość pięściarzy współpracujących z Haymonem".

Założyciel i szef Golden Boy Promotions sądził Schaefera za działanie na szkodę swojego pracodawcy. Odstąpił jednak od tych oskarżeń i być może ten szwajcarski bankier już wkrótce zostanie dyrektorem wykonawczym u Haymona. Ma natomiast jeszcze jakiś czas, około roku odczekać w ramach umowy. Oscar na pewno straci też Deontay Wildera, Marcosa Maidanę czy Danny'ego Jacobsa. Kto więc zostanie?

Na chwilę obecną z DLH pozostają Amir Khan (30-3, 19 KO), Lucas Martin Matthysse (36-3, 34 KO) oraz Leo Santa Cruz (28-0-1, 16 KO). Nie jest jednak wciąż znany los innych znanych bokserów. Oczywiście lojalny wobec Oscara pozostanie również Saul Alvarez (44-1-1, 31 KO), ale to było raczej pewne.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Champion20
Data: 10-01-2015 08:59:05 
Haymon za niedługo zawładnie wszystkim całym boksem zawodowym
 Autor komentarza: Gogolius
Data: 10-01-2015 09:09:51 
Nie zawladnie, skoro doszedl kolejny gracz.

Co do newsa to w sumie nic nowego, wiadomo ze od rozejscia sie drog Oscara i Haymona, rzesza tych bokserow juz wlasciwie jest u Ala.
Jedyny znany bokser bezwglednie zwiazany z GBP to Alvarez, cala reszta moze przejsc na 100% do Haymona w kazdej chwili i predzej czy pozniej nalezy sie tego spodziewac.
 Autor komentarza: MrAdam
Data: 10-01-2015 09:50:49 
Haymonowi cos nie wyjdzie i jeszcze bedą wracać do Oscara z podkulonym ogonem.
 Autor komentarza: Milan
Data: 10-01-2015 10:32:58 
ciekawe jak Haymon zamierza zarzadzac tak ogrmonym holdingiem
OScar z Arumem chyba pojda w mniejsza ilosc gal ale w jakosc , dobrze ze Jayz właczyl sie do gry bo az strach pomyslec co monopol Haymona by przyniosl
 Autor komentarza: szansepromotions
Data: 10-01-2015 11:15:14 
Khan i LMM też mają kontrakty z Haymonem , więc i oni pewnie odejdą
 Autor komentarza: szofer
Data: 10-01-2015 13:23:22 
Strasznie to niepokojáce co robi Al, jestes z nami to robisz kariera niejestes to niebedziesz mial z kim walczyc, nierobimy weryfikacji tylko robimy przedstawienie i show, nigdy monopol nieprowadzi do dobrego, oczywiscie na poczatku wszystko pieknie ladnie bedzie a dopiero z czasem wszyscy pojdá po rozum do glowy jak juz bedzie za pozno
 Autor komentarza: trucker
Data: 10-01-2015 18:15:25 
dobra kasa,dobre walki na tą chwile gwarantuje heymon.......

jak narazie do niego wszyscy biegną tempem niczym husajn bolt....

musi dawac dobre warunki współpracy heymon że tyle kontraktów podpisują z nim
 Autor komentarza: clyde22
Data: 10-01-2015 18:46:54 
Haymon to dziś najważniejszy gracz, ale też działa efekt owczego pędu z tym podpisywaniem kontraktów. Natomiast nie jest to taki „Wujek Samo Dobro”, bo ponoć już w umowie zastrzega, że kontrakt może zostać rozwiązany choćby z powodu kłapania dziobem boksera na dobrodzieja. Stąd pewnie mantra „chcę podziekować Alowi Haymonowi, Bogu itd..” Spora część gwiazd limitów 140-154 funtów jest u Ala w nadziei na walkę z Maywaetherem, ale kiedy Floyd odejdzie na emeryturę, to niejeden zrezygnuje z Haymona. Tym bardziej, że nie wiadomo jak będzie się układał bilans współpracy z NBC. To jest krok w nieznane. Z drugiej strony zapewne powstanie po stronie HBO mocny, konkurencyjny blok Top Rank/GBP/Roc Nation i Al wcale nie musi wygrać takiej rywalizacji na dłuższym dystansie. W każdym razie jest spore ożywienie na rynku.
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 11-01-2015 22:06:51 
Hmm dla mnie Haymon podjerzany typ promotor on bardziej na złość szkodzi Osacrowi delahyoi i inym promotorom niż dla swoich bokserów jedyny który go interesuję to Myawether dla którego i który prsynosi mu duża kase
Np Stevson jakich mu dobiera najmocniejszych rywali
z Drugiej strony dziwi mnie ŻDZAM SE DELHOYA TAK ĄŁTWO ODDAJE TAKICH DOBRYCH ZAWODNIKÓW jAK MAIDANA I dANNY GARCIA
NIWIEM CZY NIE BLOKUJĘ HITOWEJ WALKI MAYWETHER/ PACQIANO
I ZGADZAM SIĘ ZcLYDEM ZE WCALE NIE MUSI WYGRAĆ RYWALIZAJCI Z GBP/ TOP RANK
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.