HAMMER: OD DAWNA CZEKAŁEM NA TAKĄ OKAZJĘ

Co prawda Christian Hammer (17-3, 10 KO) przez większość ekspertów jest skazywany na pożarcie w konfrontacji z Tysonem Fury (23-0, 17 KO), to jednak on sam jest przekonany, że stać go na odprawienie angielskiego olbrzyma.

Obaj panowie skrzyżują rękawice 28 lutego w Londynie. Reprezentant gospodarzy ma już zapewniony bój o mistrzostwo świata wagi ciężkiej z ramienia federacji WBO, ale naturalizowany Niemiec w razie zwycięstwa zajmie jego miejsce. Stawka jest więc wysoka.

- Nie czuję żadnej presji przed tym pojedynkiem, bo czuję się na niego gotowy. Od dawna czekałem na taką okazję i koncentruję się wyłącznie na tym, by być tego dnia w najlepszej formie w życiu. Mam tylko nadzieję, że Tyson nie przestraszy się w dniu walki - powiedział Hammer, ironicznie przypominając sytuację sprzed kilku miesięcy, gdy Fury na godziny przed starciem z Aleksandrem Ustinowem odwołał swój występ.

HAMMER: NA WALKĘ Z WACHEM BYŁO DLA MNIE ZA WCZEŚNIE

- Nie jestem fanem jego gadania. Niech więc lepiej za dużo nie mówi, a przygotowuje się do naszej walki - dodał niemiecki pięściarz, obecnie notowany przez federację WBO na czwartym miejscu.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Rollins
Data: 08-01-2015 18:46:07 
Ciekawe w jaki sposób Hammer miałby pokonać Fury'ego?
Nijak tego nie mogę sobie wyobrazić.
Ale przecież co ma powiedzieć?
 Autor komentarza: Tomasinho
Data: 08-01-2015 22:50:11 
Cięzko większą wyplate, Kliczko na niego nawet nie spojrzy, a Fury to aktualnie top 3 wagi cięzkiej, więc pora skorzystać z okazji na pieniądze życia.
 Autor komentarza: wojt986
Data: 09-01-2015 01:06:49 
no nie wiem czy by tak nie spojrzał.. Klitchko juz nie takich rywali wybierał a hammer jest wysoko w rankingach Fury go oklepie
 Autor komentarza: Tomasinho
Data: 09-01-2015 01:31:20 
WIem o tym, ale teraz w kolejce czeka BJ, Potem Fury lub walka unifikacyjna o pas WBC. W tym roku Kliczko nie będzie raczej mial kiedy obić jakiegoś leszcza typu Mormeck czy Hammer ( wiem, ze jest wysoko, ale to naprawdę przeciętny bokser).
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.