Z KIM DeGALE, JEŚLI FROCH ZAWAKUJE PAS IBF? TRZECH KANDYDATÓW

James DeGale (20-1, 14 KO) nie ma wyboru i czeka do końca miesiąca na decyzję Carla Frocha (33-2, 24 KO), który liczy na spotkanie z Chavezem Jr. Jeśli nie określi się przez te trzy tygodnie, zostanie pozbawiony pasa federacji IBF w wadze super średniej, a mistrz olimpijski z Pekinu przystąpi do starcia o wakujący tytuł.

Z kim w takim przypadku mógłby skrzyżować rękawice James? Kandydatów jest podobno trzech - Rocky Fielding (19-0, 11 KO), Andre Dirrell (24-1, 16 KO), a nawet nieaktywny od dwudziestu miesięcy Mikkel Kessler (46-3, 35 KO).

- Wymienia się nazwisko dziewiątego na liście IBF Fieldinga. Inną opcją jest również Dirrell. Słyszałem również o Kesslerze, pomimo iż nie ma go w rankingu IBF. Ta opcja jest więc chyba mało realna. Ale tak naprawdę dla nas nie jest ważne z kim, James trenuje i czeka. Oczywiście najbardziej zależałoby mu na spotkaniu z Frochem, bo ten pojedynek zelektryzowałby opinię publiczną w Wielkiej Brytanii. Niestety tylko sam Froch wie jaką podejmie decyzję. W każdym razie zegar dla niego tyka nieubłaganie - powiedział Jim McDonnell, szkoleniowiec DeGale'a.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: odyniec
Data: 08-01-2015 14:25:39 
kurde Froh -DeGale spokojnie zapelni stadion w UK a SKY zaplaci dobre siano obu
 Autor komentarza: szansepromotions
Data: 08-01-2015 15:14:48 
Wydaje mi się , ze Kessler by go obił , a co do Dirrela to nie wiemy w jakiej naprawdę formie się znajduje
 Autor komentarza: trucker
Data: 08-01-2015 17:04:00 
ja najchetniej z tych trzech kandydatów zobaczyłbym degejla z direlem....

fielding-pierwszy raz o nim slysze

kessler-po swoim primie i nie był w ringu ponad rok...
 Autor komentarza: Rollins
Data: 08-01-2015 17:39:32 
odyniecData: 08-01-2015 14:25:39
kurde Froch -DeGale spokojnie zapelni stadion w UK a SKY zaplaci dobre siano obu
*
*
Jasna sprawa. Wszystko blokuje zapewne Froch (i w sumie nie dziwne). Woli walczyć z łatwiejszym Chevezem Jrem za sporo większą kasę.
Ale jak to nie wypali, a jestem prawie pewien, że nie wypali (Chavez Jr w życiu nie wyjdzie do Frocha. Inaczej musiałby karierę kończyć), to Froch powinien jednak zawalczyć z Jamesem.
To też byłaby świetna walka (myślę).
Moża nawet lepsza niż 1 z Grovesem.
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 08-01-2015 19:21:27 
już w trakcie pierwszej walki Froch vs Groves pojawiały się nieliczne głosy ekspertów, że najlepszy superśredni na wyspach jest poza ringiem. Chodziło tu o Jamesa Degale. Trzeba przyznać, że Grovesowi udało się wygrać z DeGalem po naprawdę świetnie przygotowanej taktycznie walce i myślę, że trzeba tu pochwalić również trenera Adama Bootha.
Jestem bardzo ciekawy walki DeGala z Dirrellem. No ale chciałbym zobaczyć też bardzo walkę Frocha z DeGalem. Wątpię by Froch miał ochotę na tę konfrontację. Nie mam żadnych pretensji do Frocha, bo on zrobił już tak dużo w ringu, że nie musi nic nikomu udowadniać i niech bierze walki jakie chce.
 Autor komentarza: Rollins
Data: 08-01-2015 19:31:30 
Na moje DeGale mógłby nawet znokautować Dirrella.
A wygrać z nim na pewno (na neutralnym terenie)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.